Ապրիլի 19-ին լույս չի լինելու հետևյալ հասցեներում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ս/թ ապրիլի 19-ին` պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10:00-16:00 Րաֆֆու փ. 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, Լենինգրադյան փ. 31Բ, 32Վ, 32Գ շենքերը, «Նոյ» թաղամասը, Կողբի 1, 2 փողոցները, Արագածի և Մայիսի 9 փողոցները, Արշակունյաց պող. 1, 3, 3Ա, 50/2 շենքը, Բուռնազյան փ. 1-33 սեփական տները, Գլինկայի փ. 1-ին նրբ. 8-17 սեփական տները և 19, 21, 23 շենքերը, Լիսինյան փ. 2, 4, 14 շենքերը և 28-91 սեփական տները, Ազատամարտիկների փ. 96-135 սեփական տները, Ազատամարտիկների 1, 2 նրբանցքների 1-15 սեփական տները, Էրեբունի փ. 20, 22 (46-90 բն.), 120, 122 շենքերը, Բելինսկու փ. 2-30 (զույգ), Միչուրինի փ. 2, 4, 6, 6Ա, 12-24 (զույգ), Նեկրասովի փ. 1-4, Ս.Դավիթի փ. 8-16, 45-49 սեփական տները, Անդրֆեդերացիա 1փ. 11, 4-21 սեփական տները, Երկաթգծի փ. 28, 30 շենքերը, Տիգրան Մեծի պող. 69, 69Ա, 71 շենքերը, Սևանի փ. 32-84 սեփական տները և 2-րդ նրբանցքը, Վարդաշեն 1փ. 41-142, 96-114; 3փ. 4-52 (զույգ); 10փ. 1-11; 11փ. 1-27 (կենտ) սեփական տները, Արեշ 12փ. 99, 99/1; 14փ. 38Ա; 15փ. 1 շենքերը, Արեշ 4փ. 69-100; 8փ. 45-86; 15փ. 1-34, 3, 5, 7, 9, 17-43; 17փ. 1-31; 19փ. 24-32; 22փ. 67-117; 26փ. 1-85, 77-106; 27փ. 39-55; 29փ. 14-33; 31փ. 1-29; 33փ. 20-36; 34փ. 10, 12, 69-108; 35փ. 4-33; 37փ. 1-34; 38փ. 17-34; 43փ. 1-33; 45փ. 6-40 սեփական տները, Դիմիտրով փ. 121-153 սեփական տները, Դիմիտրով 3, 4, 5 նրբանցքների 19-41 սեփական տները, Արցախի փ. 37 հասցեն, Մուրացան փ. 192 շենքը և 165-231 սեփական տները, Մահարի փ. 127, 127Ա շենքերը,
10:30-16:30 Իսակովի փ. 48 շենքը և Իսակովի փողոցի հանրային բաժանորդները, Թումանյան փ. 40 շենքը և հարակից հանրային բաժանորդները, Արամի փ. 24, 24Ա, 26, Դեմիրճյան փ. 27/1, Սարյան 4-14 շենքերը և հարակից հանրային բաժանորդները, Կիլիկիա թաղամասը մասնակի և հարակից հանրային բաժանորդները, Կողբացի փ. 49, 51, 53, Պուշկինի փ. 31, 33, 50 շենքերը և հարակից հանրային բաժանորդները, Մաշտոցի պող. 27, 27Ա, Նոր-Նորքի 1-ին զանգ.՝ Նանսենի փ. 9, 13, 15, 15/1 շենքերը և հարակից հանրային բաժանորդները, թիվ 2 մարզադպրոցը, Նոր-Նորքի 8-րդ զանգ.՝ Մինսկի փ. 35, 36, 51, 59 շենքերը և հարակից հանրային բաժանորդները, թիվ 118 մանկապարտեզը, թիվ 186 դպրոցը, Նոր-Նորքի 9-րդ զանգ.՝ Վիլնյուսի փ. 53, 55, 55ա, 55բ, 57 շենքերը և հարակից հանրային բաժանորդները,
11:00-13:00 Մ.Բաղրամյան պող. 51, 53 շենքերը և հարակից հանրային բաժանորդները, Զ.Քանաքեռցու փ. 131/1, 131/2 շենքերը և 76-88 սեփական տները, Աճառյան փ. 43/21 սեփական տները և հարակից հանրային բաժանորդները,
11:00-16:00 Աթոյան փ. 122-185 սեփական տները, Նոր Արեշ 12փ. 146-192 սեփական տները և 14փ. 40 շենքը,
11:00-17:00 Ազատության պող. 16 ,16ա, 20 շենքերը, Հ.Ներսիսայն փ. 2, 4, Կ.Ուլնեցի 1-ին փակ. 1, 1բ, 3, 4, 5, 6, Պ.Սևակ փ. 2 շենքերը, Զ.Քանաքեռցու փ. 1-24 սեփական տները, Թբիլիսյան խճուղու 1/8 շենքը, թիվ 127 դպրոցը և հարակից հանրային բաժանորդները,