«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ս/թ օգոստոսի 16-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10:00-16:00 Հալաբյան փ. 61, 63, 65, Մարգարյան փ. 13, Սեբաստիա փ. 25 շենքերը, Վշտունու, Տիչինայի, Առաքելյան, Եղիազարյան փողոցները, Վշտունու 4-րդ, 5-րդ նրբանցքները, Նուբարաշեն 6-րդ փ. 1/1, 3, 150 շենքերը, Նոր Արեշ 8փ. 45-86, 15փ. 17-43, 19փ. 24-32, 25փ. 1-31, 26փ. 77-106, 27փ. 1-35, 28փ. 18-45, 29փ. 1-25, 30փ. 25-48, 34փ. 34-108, 35փ. 4-33, 36փ. 27-58, 37փ. 1-34, 41/1փ. 2-17, 43փ. 1-33, 45փ. 6-40, Դիմիտրով փ. 3-րդ, 4-րդ, 5-րդ նրբանցքների 19-41, Որմնադիրների 2-րդ նրբանցքի 15-76, Խորենացի փ. 211, 215, 217, 219, 221, Ռոստոմ փ. 33-81, Քրիստաֆոր փ. 36-59, Քրիստաֆոր 2-րդ նրբ. 1-13 սեփական տները և հանրային բաժանորդները,
10:30-16:30 Թումանյան փ. 5, 5Ա, 7, 9, 9Ա, Պարոնյան փ. 14-28, Հանրապետության 2-րդ նրբանցքի 19 շենքերը, Երևանցու փ. 31, 33, 37, Լեոյի փ. 72 սեփական տներն ու հանրային բաժանորդները, Սարի թաղ 5-րդ փ. 21-74, 7-րդ փ. 14-63, 15-րդ փ. 20-51, 21-րդ փ. 7-38, Թաիրովի 5-47 սեփական տները, Նորագյուղի 87-346 տները՝ մասնակի և հանրային բաժանորդները,
Նորք Մարաշ թաղամասը, Նորքի 9-րդ, 13-րդ, 15-րդ, 17-րդ փողոցների հարող տարածքների սեփական տները, հանրային բաժանորդները, Ավետիսյան փ. 23-26, Խորենացու փ. 39, 41, Չարենց թաղամասի 16, 17, 28 շենքերը, թիվ 177 դպրոցի շենքը հարակից տարածքների սեփական տները և հանրային բաժանորդները,