Երևանում և 5 մարզերում մինչև 6-ժամյա հոսանքազրկումներ են սպասվում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ս/թ օգոստոսի 18-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար որոշ տարածքներ կհոսանքազրկվեն։
Երևան քաղաք
10:00-16:00 16-րդ թաղամասի 32-34, Գ. Նժդեհի փ. 28, 28/1 - 28/3, Բաշինջաղյան 1-ին նրբանցքի 8, 10 շենքերը, Շահումյանի 17-րդ փողոցը, Էրեբունի փ. 14, Նոր Արեշ 12-րդ փ. 99, 99/1, 14-րդ փ. 38Ա, Նար Դոսի փ. 36, 36Ա շենքերը և 39-51 սեփական տները, Նոր Արեշի 41/1 փ. 2-17, Խորենացի փ. 211, 215, 217, 219, 221, Որմնադիրների 2-րդ նրբանցքի 15-76 սեփական տները,
10:30-16:30 Ե.Քոչարի փ. 9, 11, 17, Քաջազունու փ. 2, 4, Չարենցի փ. 17Ա, Բ շենքերը և հանրային բաժանորդները, Կորի փ. 12-60, Արհեստավորների փ. 10-67, Երևանցու փ. 32-73, Ռուսթավելի փ. 17-41 սեփական տները և հանրային բաժանորդները, Այգեստան 9-րդ փ. 2/1, 4, 41-55, 65, 79, 10-րդ փ. 1-12, 11-րդ փ. 82-199 սեփական տները, Սարի թաղ 3-8 փ. և Կոնդի թաղամասի 19-189 սեփական տները՝ մասնակի, Արմենակյան փողոցի 2, 2/3, 6, 6/1-6/11, 10, 14, 24, 26, 50, 50/2, 59, 60, 60/1, 69, 69/3, 69/4, 71, 75, 75Ա, 75/7, 75/73, 83, 85, 85/1, 87, 89, 91, 91/2, 93, 93/3, Հովսեփյան փ. 2Ա, 24/5, Նորքի Այգիներ թաղամասի 4-251, 293, 293/5 հարակից սեփական տները հարող տարածքների հանրային բաժանորդները, «Ջրային հիմնահարցերի», ՀՀ Գիտությունների Ակադեմիայի երկրաբանական ինստիտուտների շենքերը, Դուրյան թաղամասի 42, 43, 46-50, Չարենց թաղամասի 16, 17, 28, թիվ 177-րդ դպրոցի, թիվ 10-րդ մսուր մանկապարտեզի շենքերը, հարակից տարածքների սեփական տները և հանրային բաժանորդները,