Լույս չի լինելու Երեւանում եւ 5 մարզերում, այդ թվում «Յուքոմ», «ՎիվաՍելլ» կայաններում, զինմասում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ս/թ օգոստոսի 22-ին պլանային եւ վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10:00-16:00 Հակոբյանց, Միրաքյան, Մելիքյան, Առաքելյան, Խաչատրյան, Բաշինջաղյան, Շահումյան 18-րդ փողոցները, Բաշինջաղյան 1-ին նրբ. 8, 10, Գ. Նժդեհի փ. 28, 28/1, 28/2, 28/3, Խորենացի փ. 43 Ա,Բ, 45 Ա,Բ շենքերը եւ 47շենքի 6-ից-8-րդ մուտքերը, Տիգրան Մեծ պող. 4/1, 36, 36Բ, 36Գ, 53, 59, 59Ա շենքերը եւ 2-րդ փակուղու 6-8 սեփական տները, Զավարյան փ. 1, 1Ա շենքերը, Խաղաղ Դոն փ. 31շենքի 1-ին, 2-րդ, 4-րդ մուտքերը, Գլինկայի փ. 19, 21, 23 շենքերը, Լիսինյան փ. 2, 4, 14 շենքերը եւ 1-20 սեփական տները, Նուբարաշեն 1-ին փ. 1-21, 3-րդ փ. 2-41 սեփական տները, Նուբարաշեն 6-րդ փ. 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 112, 113, 130, 144, 150 շենքերը եւ 26, 28 սեփական տները, Նուբարաշեն 6-րդ փ. 1-ին նրբ, 1 շենքը, 9-րդ փ. 1 շենքը եւ 1-32 սեփական տները, 8-րդ փ. 2-18, 10-րդ փ. 1-12, 11-րդ փ. 6-27 սեփական տները, Նուբարաշեն 12-րդ փ. 2, 3, 4 շենքերը եւ 1-12 սեփական տները, 14-րդ փ. 1-9, 16-րդ փ. 1-6, 18-րդ փ. 1-8, 20-րդ փ. 1-15, Բուռնազյան փ. 1-33 սեփական տները, Նոր Արեշ 19փ. 24-32, 25փ. 1-31, 26փ. 77-106, 27փ. 1-35, 28փ. 18-45, 29փ. 1-25, 30փ. 25-48, 34փ. 34-108, 36փ. 27-58, 41փ. 1-15, 45փ. 1-78 սեփական տները, Խորենացի փ. 49, 101-107 (կենտ), 2-րդ փակ. 17-30 սեփական տները, Ծխախոտագործների փ. 62-68 (զույգ), Օստրովսկի փ. 1-95 սեփական տները, Նար Դոսի 1-ին նրբանցքի 43-75, Դիմիտրով փ. 3-ից-5-րդ նրբանցքների 19-41 սեփական տները,
10:30-16:30 Շոպրոնի փ. 10, 12, 2-րդ նրբ. 8, 3-րդ նրբ. 3-7, 4-րդ նրբ. 4, 6, Գյուրջյան փ. 62 շենքերը, թիվ 163 դպրոցի, թիվ 236 մսուր/մանկապարտեզի շենքերը, Այգեգործական փողոցը եւ հարակից հանրային բաժանորդները,
Նար Դոսի փ. 73Ա, 75 շենքերը, Սարի թաղ 3-8-րդ փողոցները եւ Նորագյուղ 87-346 սեփական տները՝ մասնակի, Սարի թաղ 13-րդ փ. 4-37, 15-րդ փ. 20-51, 19-րդ փ. 11-40, 21-րդ փ. 7-38, Թաիրովի 5-47 սեփական տները եւ հանրային բաժանորդները,
11:00-13:00 Ազատության պող. 10, Կոմիտասի պող. 28Ա, 30, Վ.Փափազյան փ. 17, 17Ա, Հր.Քոչարի փ. 25, շենքերը, հարակից հանրային բաժանորդները,