Լույս չի լինելու Երեւանում եւ 5 մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ս/թ օգոստոսի 25-ին պլանային եւ վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10:00-16:00 Մալաթիա փողոցը, Նոյ թաղամասը, 16-րդ թաղամասի 42, 45, 46, Լենինգրադյան փ. 31 Բ,Գ,Դ, շենքերը, Խորենացի փ. 43 Ա,Բ, 45 Ա,Բ շենքերը եւ 47շենքի 6-ից-8-րդ մուտքերը, Տիգրան Մեծ պող. 4/1, 36, 36Բ, 36Գ, 53, 59, 59Ա, Զավարյան փ. 1, 1Ա շենքերը, Խաղաղ Դոն փ. 31շենքի 4-րդ, 5-րդ մուտքերը, Նոր Արեշ 8-րդ փ. 45-86, 15փ. 17-43, 19փ. 24-32, 25փ. 1-31, 26փ. 77-106, 27փ. 1-35, 28փ. 18-45, 29փ. 1-25, 30փ. 25-48, 34փ. 34-108, 36փ. 27-58, 41փ. 1-15, 45փ. 1-78 սեփական տները, Խորենացի փ. 49, 101-107 (կենտ), 2-րդ փակ. 17-30, Ծխախոտագործների փ. 62-68 (զույգ), Օստրովսկի փ. 1-95 սեփական տները, Դիմիտրով փ. 3-ից-5-րդ նրբանցքների 19-41, Նար Դոսի 1-ին նրբանցքի 43-75 սեփական տները, ավտոշուկայի հարեւանությամբ գտնվող «Կովկաս» ռեստորանի շենքը,
10:30-16:30 Դավիթ Բեկ փողոցը, «Սարգսաշեն» թաղամասի սեփական տները եւ հարակից տարածքի հանրային բաժանորդները, Սարի թաղ 2-6-րդ, 17-24-րդ փողոցները, 13-19 շարքերի սեփական տները՝ մասնակի եւ հարող տարածքի հանրային բաժանորդները,
11:00-12:00 Թոթովենց փ. 2, 2/1, 2/3, 3/1, 3/2, 3-6, 6/1, 6/2, 8, 8/1, 8/2, 10, 10/1, 11, 11/1, 11/2, 14, 85, Մոլդովական փ. 20, 22, 24, 24/1, 24/2, 26, 26/1, 41 բնակելի շենքերը, թիվ 17 հատուկ դպրոցի, «Նոր Նորք» վարչական շրջանի, նախկին ավտոմատ հեռախոսակայանի շենքերը, հարակից հանրային բաժանորդները,
10։00-13։00 Ավշար գյուղը՝ մասնակի,
10։00-15։00 Զանգակատուն, Լուսաշող, Լանջանիստ գյուղերը, Վարդաշատ, Ուրցալանջ գյուղերը՝ մասնակի, Ուրցաձոր գյուղի «Ղ-տելեկոմ», «Արմենտել», «Յուքոմ» ընկերությունների բջջային կայանները, թիվ 31549 Հայկական զորամասը, «Հայէրոնավիգացիա», «Զովաշեն հեռուստակայան», «Հիդրոմետ կայան» հանրային բաժանորդներ,