Երևանում և 4 մարզերում էլէներգիայի մատակարարումը մինչև 6-ժամով կդադարեցվի
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ս/թ հոկտեմբերի 03-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար որոշ բնակավայրեր կհոսանքազրկվեն։
10:00-16:00 Արեշ 4փ. 69-100; 15փ. 1-34; 17փ. 1-31 սեփական տները, Արեշ 15փ. 3, 5, 7, 9 շենքերը, Արցախի փ. 37 շենքը, Մուրացանի 192 շենքը և 165-231 սեփական տները, Գաջեգործների 3փ. 1-20, Դավիթ Բեկի փ. 33-43, 54-88 սեփական տները, Անդրանիկի փ. 85, 87, 89, 93, Դավիթաշեն 2-րդ թաղ. 7, 8, 9, 11, 12 շենքերը, Դավթաշեն թաղ. 1, 6, 7 փողոցները, Բաբաջանյան 1, 1/1, 3/1, 5/1, 6, 21, 23/1, 25/1, 27/1, 29/1 շենքերը, Իսակովի պող. 23, 26, 30, 32, 34, 36, 36/1, 36/2, 36/3, 36/4 շենքերը, Սարկավագի փ. 131/1, 131/2 շենքերը և 78–98, 131/7 սեփական տները, Ներսիսյան փ. 1, Ազատության պող. 24/4 շենքերը և հարակից հանրային բաժանորդները, Աճառյան փ. 43/21 սեփական տունը, Ազատության պող. 24/4 հասցեում գտնվող թիվ 4 շինությունը, Ավետիսյան փ. 2, 4, Համբարձումյան փ. 1, 3, Բաղրամյան պող. 68 շենքերը և հարակից հանրային բաժանորդները, Կոմիտասի պող. 40, 42, 44, Վրացական փ. 9 շենքերը և հարակից հանրային բաժանորդները,
10:30-16:00 Նոր-Նորքի 1-ին զանգ.՝ Նանսենի փ. 2/2, 4/1, 19, 21, Ջուղայի փ. 2, 4 շենքերը և հարակից հանրային բաժանորդները, Նոր-Նորքի 4-րդ զանգ.՝ 1-ին հատված, Բակունցի փ. 2, 4, Ա.Հովհաննիսյան փ. 4, 6, 6/1, 8, 8/1, 10 12, 14 շենքերը և հարակից հանրային բաժանորդները, Գայի պող. 37, 39, 41, 43, 45, 51, 53, Գյուլիքևխյան փ. 1, 3, 5, 6, Գյուլիքևխյան նրբ. 1-4 շենքերը և հարակից հանրային բաժանորդները, Ավան՝ Դուրյան թաղ. 29, 31, 32, 33, 35, 36 շենքերը, թիվ 5 մանկապարտեզը և հարակից հանրային բաժանորդները,
10:30-16:30 Սարի թաղի 15փ. 20-51; 18փ. 33-86; 19փ. 1-39; 21փ. 7-38; 28փ. 1-39 սեփական տները և հարակից հանրային բաժանորդները, Սարի թաղի 28 նրբ. 2-17 սեփական տները և հարակից հանրային բաժանորդները,