Էլեկտրաէներգիայի պլանային անջատումներ Երեւանում եւ ութ մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ս/թ մայիսի 22-ին պլանային եւ վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10:00-16:00 Կոմիտասի պող. 19, 19/8, 21, 34/1, 34/2, 36Բ, 36Գ շենքերը եւ 17/5-19/6 սեփական տները, Վ.Փափազյան փ. 16Ա, 16Բ, 21, 21/1, 21/2 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նար-Դոս փ. 18 շենքը, Նար-Դոս 1-ին նրբանցքը եւ 2-րդ նրբ. 2-47 սեփական տները, Տիգրան Մեծի պող. 45, 47, 51 շենքերը, Քրիստափորի փ. 9 շենքը, Արցախի փ. 10, 10Ա, 10Բ, 10Գ, 10Դ,10Վ, 12, 12Ա, 14, 20, 20/1, 20/2, 22, 22/1, 22/2 շենքերը, Գարեգին Նժդեհի փ. 58 շենքի 1-13, 14-34 բնակարանները, Մուրացան փ. 117 շենքը, Աթոյան փ. 2-7 սեփական տները, Արեշ 2փ. 51-80; 11փ. 1-26; 12փ. 1-23 սեփական տները, Բուռնազյան փ. 116, 139, 141, 143 սեփական տները, Ռոստովյան փ. 2-50 (զույգ) սեփական տները եւ 34, 36 շենքերը, Էրեբունի փ.3, 5 շենքերը, Մուրացան փ. 113/1, 113/2 շենքերը, Նորաշեն թաղ. 18 շենքը, Տիչինայի 1-ին նրբանցքը, Նժդեհի փ. 30, 32, 34 շենքերը, Արշակունյաց պող. 42 շենքերը, Ֆուչիկի 2-րդ նրբ. 6 շենքը, Ֆուչիկի 1-ին նրբ. 13, 15, 17 շենքերը, Մարգարյան փ. 4, 17, 19, 23 շենքերը, Դավիթաշեն 2-րդ թաղ. 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24 շենքերը, Սիլիկյան թաղամասն ամբողջությամբ,
10:30-16:30 Նորք-Մարաշ համայնքի՝ Նորքի 7-րդ եւ 9-րդ փողոցների սեփական տները, Նորքի 1-ին եւ 2-րդ փողոցների սեփական տները, «Անի-Ռոմ», «Կանաչ Բարձունք» ՍՊ ընկերությունները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Երվանդ Քոչար փ. 1, 3, 5 շենքերը, Սիմոն Վրացյան փ. 79-95 սեփական տները եւ 71/7 շենքը, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ալեք Մանուկյան փ. 8/1 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր-Նորքի 3-րդ զանգ.՝ Գյուրջյան փ. 5, 9, 11, 16, 18 շենքերը, թիվ 257 մանկապարտեզը, «Ղ-Տելեկոմ» ընկերությունը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,