Լույս չի լինելու Երեւանում եւ 7 մարզերում, այդ թվում ռազմական հոսպիտալում, փոստում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ս/թ հունիսի 21-ին պլանային եւ վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10:00-16:00 Ծարավ Աղբյուրի փ. 5-16 սեփական տները, Սարկավագի 2փ. 19-74 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ա.Խաչատրյան փ. 30, 32; 1-ին նրբ. 2 շենքերը, թիվ 132 դպրոցը, թիվ 33 մանկապարտեզը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ա.Ավետիսյան փ. 25, 34 շենքերը, Գյուլբենկյան փ. 24 շենքը, Սունդուկյան փ. 26, 28 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ֆուչիկի 1-ին նրբ. 1, 3, 5, 7, 9, 11; 2-րդ. նրբ. 1, 2, 3 շենքերը,
10:30-16:30 Նոր-Նորքի 2-րդ զանգ.՝ Գայի փ. 1, 1/1 շենքերը, Դավիթ Մալյան փ. 2 շենքը, Մոլդովական փ. 3 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ալեք Մանուկյան փ. 9/1, 11 շենքերը, Խանջյան փ. 12/1, Օղակաձեւ Այգի 5 հանրային բաժանորդները, Երվանդ Քոչարի փ. 1, 3 շենքերը, Վրացյան փ. 79-95 սեփական տները, Ալեք Մանուկյան փ. 8/1 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները,
11:00-13:00 Խորենացի փ. 118-154 սեփական տները, Խորենացի 3-րդ փակ. 1-76; 4-րդ նրբ. 9-61 սեփական տները,
11:00-16:00 Նուբարաշեն 11փ. 1, 2, 3, 5, 6, 7, 9-16, 19-23 շենքերը, Նուբարաշեն Բ թաղամասը, թիվ 175 դպրոցը, Նուբարաշեն 9 փողոցի վերջնամասը,
13:00-15:00 Բելինսկի փ. 1-96 սեփական տները, Չերնիշեւսկի փ. 1-20, 17-77 սեփական տները, Սասունցի Դավթի փ. 70/1, 70/2, 70/3 շենքերը եւ 1-10, 9-76, 65-83 սեփական տները, Դիմիտրովի նրբ. 1-40 սեփական տները, Թորոմոնյան փ. 1-13, 18-65 սեփական տները, Լոմոնոսովի փ. 1-5 սեփական տները, Խորենացի փ. 190, 164-178 (զույգ) եւ 211 215, 217, 219, 221 սեփական տները, Էրեբունու վարչական շրջանի շենքը, Կռիլովի փ. 1-52 սեփական տները, Որմնադիրների 1-ին փ. 25-81; 2-րդ նրբ. 15-76 սեփական տները, Սարի թաղի 2փ. 40-44 (զույգ) սեփական տները եւ Պետական Պահպանության վարչությունը,