Լույս չի լինելու Երեւանում եւ 4 մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ս/թ հունիսի 22-ին պլանային եւ վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10:00-16:00 Ուլնեցի փ. 30, 30Ա շենքերը եւ 1-28 սեփական տները, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, թիվ 38 մանկապարտեզը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Րաֆֆու փ. 17, 19, 21, 23, 25, 27 շենքերը, Միքայելյան փ. 71, 82 շենքերը, Ջիվանի 1-ին նրբանցքը,
10:30-16:30 Նորք-Մարաշ համայնքի 9փ. 139, 157; 11փ. 26-80, 27-85 սեփական տները, թիվ 157 դպրոցը, շախմատի դպրոցը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Զավարյան փ. 72-86, 163-179 սեփական տները, Նար-Դոսի փ. 110-133 սեփական տները, Չարենցի փ. 90-173 սեփական տները, Վարդանանց փ. 96-125 սեփական տները, Քրիստափորի փ. 156-172 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Քաջազնունի փ. 1, 3, 7, 9 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11:00-15:00 Տիգրան Մեծի պող. 31Ա, 33, 37 շենքերը,
12:30-16:30 «Ավան» hոգեկան առողջության կենտրոնը, ՀՀ ԱԻՆ ճգնաժամային կառավարման պետական ակադեմիան, Սանէպիդկայանը, քարշային ենաթականը, «Երքաղլույս», «Սանտեխմոնտաժ», «Կոնտակտ-Լույս», «Արցախճան», «Ալիք-92» ընկերությունները, թիվ 16 հատուկ դպրոցը, թիվ 4 մանկապարտեզը եւ հարակից սեփական տները,
10։30-12։30 Արեւաշատ գյուղը մասնակի,
10։00-14։00 Նորամարգ գյուղը մասնակի, Վեդի քաղաքի Կասյան, Արարատյան, Արցախի, Չարենցի, Գնունի, Ա.Խաչատրյան, Շիրազի, Շահումյան, Սեւակի, Նար-Դոսի, Մաշտոցի, Կամոյի, Արմեն Բազոյան, Մարատ Խաչատրյան, Սազայի Նիկողոսյանի, Արտակ Բարսեղյան, Գետափի փողոցները մասնակի,