Լույս չի լինելու Երեւանում եւ 6 մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ս/թ հունիսի 26-ին պլանային եւ վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10:00-16:00, Հասրաթյան փ. 80/4 սեփական տունը, Քանաքեռ 6փ. 1-34 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, թիվ 249 մանկապարտեզը, Ազատության պող. 21, 21Ա շենքերը, Մամիկոնյանց փ. 1Ա շենքը, Կոմիտասի պող. 65 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Վրացական փ. 4, 6, 8 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Աղբյուր Սերոբի փ. 1, 2Ա, 3 շենքերը, Համբարձումյան փ. 8/1 շենքը, Գյուլբենկյան փ. 6-20, 22-41 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Շահումյան 14 փողոցը, Բատիկյան եւ Ոսկանյան փողոցները, Նուբարաշենի խճ. 1-5 շենքերը,
10:30-16:30 Նոր-Նորքի 5-րդ զանգ.՝ Միկոյան փ. 2, 4, 4/1, 6, 8, 10, 14 շենքերը, Գալշոյան փ. 6, 8, 8/1, 10, 12, 14, 16, 46, 48, 50 շենքերը, թիվ 159 դպրոցը, թիվ 268 մանկապարտեզը, «Հայնախագիծ», «Գեոդեզիայի» ինստիտուտները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,