10։00-16։00 Հեր Հեր գյուղը մասնակի,
11։00-16։00 Արենի եւ Շատին գյուղերը մասնակի,
10։00-12։00 Աբովյան քաղաքի Երիտասարդական փ․ 5-18 շենքերը, Կոտայքի 1-9 նրբանցքը, կենտրոնական ատամնաբուժարանը, վարչական դատարանի շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
10:30-11:30 Սեւան քաղաքի, Պռոշյան, Աշոտ Երկաթի, Օրբելու, Բարեկամության, Ելենովկայի, Ազնավուրի, Գեղամա փողոցները, Կարմիր Բանակի փ. 35-50 շենքերը, Շահումյան փ. 33-37 շենքերը, Մյասնիկյան փ. 2-50 սեփական տները, Նաիրյան փ. 11-87 սեփական տները, Չարենցի փ. 1-170 սեփական տները, Հրազդան 1-33 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները,
12։00-13։00 Սեւան քաղաքի Նաիրյան փ. 129-153 շենքերը, Նալբանդյան փ. 24-35 շենքերը, Սայաթ-Նովա փ. 4-10, 13-26 շենքերը, Սյունաց փ. 13 շենքը Աբովյան փ. 1-15 շենքերը, Նաիրյան փ. 180, 187 շենքերը, Սարգիս Սեւանեցու փ. 2, 3, 4 շենքերը, Չարենցի փ. 170-238 սեփական տները, Թումանյան, Գրիբոյեդովի, Բաբաջանյան փողոցները, թիվ 1-5 միկրոթաղամասերը, ԱԻՆ-ի Սեւանի տարածքային բաժինը, «Կոնվերսբանկ», «Հայէկոնոմբանկ», «Արարատբանկ», «Հայբիզնեսբանկ», «ԱԿԲԱ կրեդիտ Ագրիկոլբանկ», «ՎՏԲ-Հայաստանբանկ», «Անելիքբանկ» ընկերությունների Սեւանի մասնաճյուղերը եւ հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդները, կապի հանգույցը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ռազմական ոստիկանության եւ ԱԱԾ շենքերը, Գեղարքունիքի մարզային դատարանը, Ծխախոտի գործարանը, Հայփոստի բաժանմունքը,
12։00-17։00 Գեղհովիտ, Ներքին Գետաշեն գյուղերը, Մարտունի քաղաքը մասնակի, Մարտունի քաղաքի ոստիկանության շենքը, հիվանդանոցը, հացի գործարանը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,