Յունիստրիմ Օնլայնը հաճախորդների համար գործարկել է անձնական գրասենյակ
Յունիստրիմ օնլայն դրամական փոխանցումների համակարգն օգտվողների համար դարձել է ավելի հարմարավետ: Այսուհետ յուրաքանչյուր հաճախորդ unistream.ru կայքում կարող է մուտք գործել իր անձնական գրասենյակ և դիտել օնլայն փոխանցումների վերաբերյալ տեղեկատվությունը, ինչպես նաև ստուգել ընթացիկ փոխանցման կարգավիճակը:
Անձնական գրասենյակը ստեղծելիս հաշվի է առնվել կուտակված փորձը և Յունիստրիմի հաճախորդների ցանկությունները: Անձնական գրասենյակի միջոցով կարելի է կատարել ինչպես նոր փոխանցումներ, այնպես էլ կրկնել առավել վաղ կատարած գործարքը: Կրկնակի կատարվող փոխանցումների ժամանակ տվյալները լրացվում են ավտոմատ կերպով:  Բացի դա, անձնական գրասենյակում օգտվողը կարող է պահպանել փոխանցման համարով կտրոնը` օգտվելով համակարգչից, նոութբուքից, պլանշետից կամ հեռախոսից:
Անձնական գրասենյակ կարելի է մուտք գործել հաշված վայրկյանների ընթացքում:  Անգամ ծածկագիր և գաղտնաբառ ստեղծելու և հիշելու կարիք չկա. մուտքն անձնական գրասենյակ իրականացվում է հաճախորդի հեռախոսահամարով, իսկ մեկանգամյա օգտագործման գաղտնաբառն ուղարկվում է օգտվողի բջջային համարին:  Նոր գաղտնաբառի ձևավորումը յուրաքանչյուր մուտքի ժամանակ բարձրացնում է անվտանգության մակարդակը:
«Յունիստրիմն անընդհատ բարձրացնում է մատուցվող ծառայությունների որակն ու արդյունավետությունը: Օգտվողների համար մշակելով Անձնական գրասենյակ` մենք հաշվի առանք հաճախորդների կարծիքը, ում համար շատ կարևոր էր ամբողջ տեղեկատվությունը մեկ տեղում ունենալը և արագ փոխանցումներ կատարելը: Հաճախորդներ
ը կարևորում են ծառայության հարմարավետությունը: Հուսով ենք, նրանք կգնահատեն Անձնական գրասենյակի օգտակարությունն ու կայն հնարավորությունները», - նշեց Յունիստրիմ բանկի Վարչության նախագահ Կիրիլ Պալչունը:
2018թ-ի հունվարից Ռուսաստանից  օնլայն փոխանցումների ծավալն աճել է 2 անգամ, ինչը փաստում է այս ծառայության հանդեպ մեծ պահանջարկը: Բանկի վերլուծաբանների կարծիքով մինչև տարեվերջ այս ցուցանիշը կարող է աճել ավելի քան 3 անգամ: Հաշվի առնելով այս հանգամանքը, Յունիստրիմը կշարունակի օնլայն ծառայությունների տեսականու ընդլայնումը: Անձնական գրասենյակի ստեղծումը ևս մեկ քայլ է այդ ուղղությամբ: