Սեպտեմբերի 10-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով էլեկտրաէներգիայի պլանային անջատումներ կլինեն
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ս/թ սեպտեմբերի 10-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10։00-16։00 Թբիլիսյան խճուղու 1, 2, 22/1 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Սուրենյանց փ. 1-4, 11Ա, 11Բ շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Խաչատրյան փ. 24/1, 26/1-26/3 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Զարուբյան փ. 7, 16-62 սեփական տները, Բաղրամյան պող. 18-22 սեփական տները և 18, 20, 22 շենքերը, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Սարմենի փ. 30, 32, 36, 38, 40, 42 սեփական տները և 50 շենքը, Նորքի 7-րդ և 9-րդ փողոցների սեփական տները, Նորքի 7 փողոցի 1-ին նրբանցքի սեփական տները, «Նաիրի» հյուրանոցի շենքը, հարակից սեփական տները և ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Տիչինայի փողոցը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Արարատյան 2-րդ զանգ. 17 շենքը, Ֆրունզեի, Նոյեմբերյան փողոցները, Թ.Սարյանի փողոցը, Ֆրունզեի փ. 60Ա շենք, Բագրատունյաց փ. 53 շենքը, Վերին Շենգավիթ 2–րդ փողոցի 2-րդ նրբանցքը, Շենգավիթ 2փ. 2, 4, 7, 20Ա, 20Գ, 20Բ շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
10։30-16։30 Արհեստավորների փ. 91-163 սեփական տները, Արհեստավորների փ. 3-14 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Երվանդ Քոչարի փ. 22, 28 շենքերը, Զավարյան փ. 18, 47 սեփական տները, Գրողների փ. 3, 16 սեփական տները, Նար-Դոսի փ. 39, 43 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Պարոնյան փ. 14-28 շենքերը, Երևանցու փ. 31, 33, 37 սեփական տները, Լեոյի փ. 72 սեփական տունը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Կողբացի փ. 1, 1ա, 4 շենքերը, Խորենացի փ. 3, 7 շենքերը, Մաշտոցի պող. 16, 16ա շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Տիգրան Մեծի պող. 23-31 շենքերը,
11։00-15։00 Նոր-Նորքի 7-րդ զանգ.՝ Կարախանյան փ. 49, 50 շենքերը, Ավետիսյան փ. 51, 52, 53, 58 շենքերը, թիվ 117 մանկապարտեզը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները
11։00-17։00 Վ.Փափազյան փ. 26 շենքը, Խաչատրյան փ. 21, 21ա, 23 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Կոմիտասի պող. 22, 24, 26 շենքերը, Վաղարշյան փ. 20/1 շենքը, թիվ 31 մանկապարտեզը, «ԱՎԱ», «Արայ», «Սալամանդ-3» ՍՊ ընկերությունները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Այգեկցի փ. 22/1, 22/2 շենքերը, Գյուլբենկյան փ. 42, 44, 46 շենքերը, Մանուշյան փ. 11 շենքը և 2-34 սեփական տները, Էմինի փ. 13-49 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները