Լույս չի լինելու Երեւանում եւ 3 մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ս.թ. սեպտեմբերի 24-ին պլանային եւ վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
Երեւան քաղաքի՝
10։00-16։00 Աթոյան անց. 2, 10, 10/4, 12/3 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր Արեշ 11փ. 72 շենքը, Դիմիտրով փ. 75-82 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Էրեբունի փ. 23 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Խորենացի փ. 49 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Աղյուսագործների փ. 100-106 սեփական տները, Ռոստովի փ. 72-123 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Դրոյի փ. 2 ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Դավիթաշեն 1-ին թաղ. 11, 12, 13, 14, 15 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Աբելյան փ. 5 շենքը,
10։30-16։30 Ամիրյան փ. 3, 5, 5ա շենքերը, Զաքյան փ. 1, 3 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Մաշտոցի պող. 58, 60 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ջոն Կիրակոսյանի անվան թիվ 20 դպրոցը, Ազգային Անվտանգության բարձրագույն դպրոցը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Սարյան փ. 24, 24ա, 26, 30 շենքերը, Մայիսյան փ. 52 շենքը, Կոնդ թաղ. 1-20 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները, Իսակովի պող. 1, 5, 7 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11:00-17:00 Գյուլբենկյան փ. 1, 2 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները, Սոսեի փ. 2/2 շենքը եւ 9-26 սեփական տները, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ռուբինյանց փ. 1ա շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ- բաժանանորդները, Դրոյի փ. 4, 6 շենքերը, «Զամբյուղ» ՍՊ ընկերությունը, Սարյանի անվան արվեստի դպրոցը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, «Հայաստանի Պետական Ճարտարագիտական Համալսարան» ՊՈԱԿ, Կոմիտասի պող. 25/2, 37 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, թիվ 36 դպրոցը, թիվ 2 մարզադպրոցը, Վրացական փ. 15, 17 շենքերը, «Անի» ՍՊ ընկերությունը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Շիրակի փ. 20 շենքը, Արտաշիսյան փ. 86, 88, 88ա շենքերը, Թելմանի փ. 1/1, 1/2 շենքերը, Մայիսի 9-ի փ. 15 շենքը, թիվ 169 դպրոցը, Աէրացիա թաղ. 2/2, 2/3, 2/1, 2/4 շենքերը, Ներքին Չարբախ 5, 10 փողոցների սեփական տները, Շահամիրյանների փողոցի սեփական տները, «Մետաղագործ» ՍՊ ընկերությունը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,