Մինչեւ 6 ժամ լույս չի լինելու Երեւանում եւ 7 մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ս/թ հոկտեմբերի 26-ին պլանային եւ վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10։30-14։00 Իսակովի պողոտայի ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
10։00-16։00 Թբիլիսյան խճ. 7/2 շենքը, Ազատամարտիկների փ. 89 շենքը, Ավանեսովի փ. 1, 2 շենքերը, Արեշ 35փ. 125/3; 37փ. 125-135; 41փ. 68-119 սեփական տները, Արցախի փ. 10, 10Ա, 14 շենքերը, Գարեգին Նժդեհի փ. 58 շենքի 14-34 բնակարանները, Հալաբյան փ. 29 շենքը, Էստոնական փ. 14 շենքը, Շինարարների փ. 28 շենքը, Աբելյան փ. 11, 13 շենքերը, Նոր-Նորքի 1-ին զանգ.՝ Լվովյան 19 շենքը, Նոր-Նորքի 9-րդ զանգ.՝ 15 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները,
10։30-16։30 Տիգրան Մեծի պող. 27, 27ա, 29, 29ա շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Մաշտոցի պող. 6, 6/2 շենքերը, Զաքյան փ. 1, 8 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11:00-17:00 թիվ 6 հիվանդանոցը, Բագրատունյաց փ․ 2 նրբանցքի սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Սողոմոն Տարոնցի փ. 4 շենքը, Թբիլիսյան խճ. 7/2 շենքը, Ռայնիսի փ. 13, 15, 105 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ռուբինյանց փ. 2-2/3, 4, 4ա, 6 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, «Ուղեգիծ» ՍՊ ընկերությունը, Գոգոլի փ. 3, 5 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
10։00–16։00 Դաշտավան, Դարբնիկ, Զորակ, Նիզամի, Դարակերտ, Արգավանդ, Ազատաշեն, Արբաթ, Գեղանիստ, Գետափնյա, Հայանիստ, Հովտաշատ գյուղերը, Խաչփառ եւ Ղուկասավան գյուղերը, Մասիս քաղաքի Նոր, 2-րդ թաղամասերը մասնակի եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11։00–16։00 Արտաշատ քաղաքի Մարքսի, Իսակովի, Աճառյան, Արազի, Այվազովսկու, Բակունցի, Բուդաղյան, Թորոմոնյան, Կասյան, Ներսիսյան Դուրյան, Օգոստոսի 23-ի, Օրբելի փողոցները մասնակի եւ հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները,