Երևանում և 4 մարզում այսօր էլեկտրաէներգիայի պլանային անջատումներ կլինեն
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ս.թ. դեկտեմբերի 14-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10։00-16։00 Էստոնական փ. 21, 25 շենքերը և հարակից բնակիչ և ոչ բնակիչ- բաժանորդները, Շինարարների փ. 6, 6/1, 8, 10/1, շենքերը, Արզումանյան փ. 8Ա, 10, 12 շենքերը, Գաջեգործների 3փ. 1-20 սեփական տները, Դավիթ Բեկի փ. 33-43, 54-88 սեփական տները, Նուբարաշեն փ. 1-23 սեփական տները, Խորենացի 3-րդ նրբ. 1-32 սեփական տները, Նար-Դոսի 2-րդ նրբ. 43 շենքը, Սասունցի Դավիթ մետրոյի կայանի հարակից գետնանցումը, Արցախի փ. 20 շենքի 1-3 մուտքերը, Նոր Արեշ 7փ. 1-10; 11փ. 69-102; 20փ. 1-29; 24փ. 1-40 սեփական տները,
10։30-16։00 Հանրապետության փ. 69, 71, 79 շենքերը, Սախարովի փ. 4-21 սեփական տները, Տպագրիչների փ. 3, 5, 5ա շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները, Փարպեցի փ. 1ա, 9, 11, 13 շենքերը, Պուշկինի փ. 64 շենքը, Սարյան փ. 5 շենքը, Թումանյան փ. 35ա, 35բ շենքերը, Թումանյան 2-րդ փակուղի 2-11 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նորագյուղ թաղ. 166-396 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները,
11։00-13։00 Խաղաղ Դոնի փ. 31 շենքի 1-7 մուտքերը,
11։00-17։00 Աէրացիա թաղ. 2, 2/1Ա, 3/1 շենքերը, Բայդուկովի և Մխչյան փողոցների սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,