Երևանում և 5 մարզում այսօր էլեկտրաէներգիայի պլանային անջատումներ կլինեն
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ս.թ. դեկտեմբերի 18-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10։30-12։00 Նոր-Նորքի 5-րդ զանգ.՝ Մառի նրբ․ 5 շենքը, Գայի պող․ 57, 57/1 շենքերը, թիվ 111 մանկապարտեզը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
12։30--14։30 Նոր-Նորքի 5-րդ զանգ.՝ Գալշոյան փ. 2, 4 շենքերը, Մառի փ․ 14, 16, 18, 18/1 շենքերը, Միկոյան փ. 25, 27 շենքերը, թիվ 112 մանկապարտեզը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
10։00-16։00 Նոր-Նորքի 2-րդ զանգ.՝ Հանրակացարանների 1-ին և 2-րդ մասնաշենքերը, Մոլդովական փ. 29/4, 29/5, 70/1, 70/2 շենքերը, Սաֆարյան փ. 2 շենքը, Երիտասարդական փ. 7 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Շինարարների փ. 10, 12, 14, 16, 18 շենքերը և հարակից բնակիչ և ոչ բնակիչ- բաժանորդները, Լենինգրադյան փ. 52 շենքը,
11։00-13։00 Խաղաղ Դոնի փ. 31 շենքի 1-13 մուտքերը և 35 շենքը,
11։00-17։00 Աէրացիա փ. 1/1ա շենքը, Ֆրունցեի փ. 60Ա շենքը, Բագրատունյաց պող. 50 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Կիևյան 1-ին նրբ. 3 շենքը և 1, 3, 5 սեփական տները, Սևաստոպոլյան փ. 8 շենքը և 26-67 սեփական տները, Բարբյուսի փ. 31 սեփական տունը, «Արդիմպեքս» ՍՊ ընկերությունը,