Հոսանքազրկումներ՝ մայրաքաղաքում և 7 մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ապրիլի 3-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10:00-13:00 Թավրիզյան փ. 1-45 սեփական տները, Սևքարեցի Սաքոյի փ. 24 շենքը և 1-24 սեփական տները, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Կովկասյան փ. 1-24 սեփական տները, Հովսեփ Էմինի փ. 42 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, «Վ.Վ. Արտ Դիզայն» և «Ավիաքիմմա» ՍՊ ընկերությունները,
11:00-14:00 «Կոմիտաս 12/1» համատիրությունը, «Գիգանտ», «Ջազզվե», «Դիջիգեյմ», «Ամիդա», «ՌԳՄ-Գրուպ», «Ալոպա», «Սամվել և Տիգրան», «Ոսկե Ագա», «Ավա», «Էգա», «Նապոլի», «Դեղաբազա Երևան», «Կրպակ», «Սաթեն», «Էլիտ-Գրուպ», «Լեզարե», «Բարսիս», «Ալեքս Գրիգ», «Իմեքս Գրուպ» ՍՊ ընկերությունները, Մեհրաբյանի անվան բժշկական ուսումնարանը, Կոմիտասի պող. 12, 14, 16, 16/4, 18, 22, 24, 24/1-24/3, 26, 28, 28ա, 30 շենքերը, Վաղարշյան փ. 15բ, 18, 18ա, 20/1, 22 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, «Ար-ԲԵ» հայ-բելառուսական առևտրի տունը, Հ.Քոչար փ. 9, 11, 13, 17, 19, 23, 25 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Գյուլբենկյան փ. 30/3, 31, 33, 34ա շենքերը, Գր.Արծրունի փ. 4-25ա սեփական տները, «Վիվասել ՄՏՍ» ՓԲ ընկերությունը, թիվ 11 պոլիկլինիկան, Փափազյան փ. 17, 17ա շենքերը, «Արփա-Սևան» ԲԲ ընկերությունը, «Յունիբանկ», «Ամերիաբանկ» ՓԲ ընկերությունները, «Ալֆա Ֆարմ», «Կամուրջշին» ՓԲ ընկերությունները, Կասյան փ. 2, 4, 6, 8, 10, 12 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
10:00-16:00 Նոր-Նորքի 1-ին զանգ.՝ Նանսենի փ. 1Ա, 3, 5, 5/1, 5/2, 5/3, 7 շենքերը, Սաֆարյան փ. 2, 4, 10 շենբքերը և 4 սեփական տունը, թիվ 1 վարժարանը, թիվ 106 դպրոցը, թիվ 98 մանկապարտեզը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Չարենցի փ. 17ա, 17բ շենքերը, Այգեստան 9փ. 2/1, 4, 65, 79 սեփական տները, Այգեստան 10փ. 1-12 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, «Կոնվերբանկ», «Արմսվիսբանկ» ընկերությունները, «Էրեբունի» հյուրանոցը, «Սինյոր» ՍՊ ընկերությունը և հարակից որ բնակիչ-բաժանորդները, Տիգրան Մեծի պող. 1-15 շենքերը, Հանրապետության փ. 32, 49 շենքերը, Խանջյան նրբ. 5-10 սեփական տները, Ֆիրդուսի փ. 1-32 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Սայաթ-Նովա պող. 37 շենքի 1-ին մուտքը,