Երկար ժամանակով լույս չի լինելու Երեւանում եւ 7 մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ մայիսի 17-ին պլանային եւ վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10։00-16։00 Նալբանդյան փ. 7/1 շենքը, Արամի փ. 4/3 շենքը, Աբովյան փ. 2/5 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Դեմիրճյան փ. 38, 40 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Սայաթ-Նովա պող. 11, 13, 15, 15ա, 18 շենքերը, Տերյան փ. 50, 52 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Արգիշտի փ. 11/3, 11/4 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր-Նորքի 2-րդ զանգ.՝ Թոթովենցի փ. 2, 2/1, 3, 3/1, 3/2, 4, 6, 6/1, 6/2 շենքերը, Մոլդովական փ. 29/4, 29/5, 70/1, 70/2 շենքերը, Սաֆարյան փ. 2 շենքը, Երիտասարդական 7 շենքը, թիվ 6 դպրոցը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, թիվ 76 դպրոցը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11:00-15:00 Նոր-Նորքի 2-րդ զանգ.՝ Մոլդովական 26/2, 28, 28/1, 30/2, 30/3, 44/2, 44/3, 44/4, 46, 46/1, 48, 48/1, 18/2, 18/3 շենքերը, Թոթովենցի նրբ. 3/3 շենքը, Նոր-Նորքի 3-րդ զանգ.՝ Բաղյան 2-րդ նրբ. 1 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Բաղյան 2-րդ նրբ. 5 շենքը, Գայի պող. 18 շենքը, Գյուլիքեւխյան փ. 23/1 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր-Նորքի 9-րդ զանգ.՝ Վիլնյուսի փ. 65 շենքը, թիվ 102, 246 մանկապարտեզները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11:00-16:00 Բրյուսովի փ. 165, 165Ա շենքերը եւ 58-78 սեփական տները,
11:00-17:00 Սեբաստիայի փ. 24 շենքը, Սեբաստիայի փ. 22/1 շենքի 5, 6, 7, 8, 9, 10 մուտքերը Նորաշեն թաղ. 14 շենքը, Սիլիկյան թաղ. 5, 7, 11, 12 փողոցները, Օհանովի փ. 6 շենքի 2, 3 մուտքերը, Օհանովի փ. 66, 70 շենքերը, Իսակովի պող. 42/1 շենքը, Րաֆֆու փ. 51 շենքը, Մարգարյան փ. 27 շենքը, Հալաբյան փ. 63 շենքը, Առաքելյան փողոցի սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները, Վաղարշյան փ. 15 շենքը, Հր.Քոչարի փ. 15 շենքը, Գր. Արծրունի փ. 28 շենքը, Աղ. Սերոբի փ. 7 շենքը, Վարշավյան փ. 47-92 սեփական տները, Ա. Տիգրանյան փ. 1-11 սեփական տները, Մանանդյան փ․ 9, 9ա շենքերը, Եղբայրության փ․ 5 շենքը, Բագրատունյաց պող․ 38, 38ա, 38բ, 40ա, 40/1 շենքերը, Բագրատունյաց պող․ 3-րդ նրբանցքի սեփական տները, Եղ.Թադեւոսյան փ․ 10 շենքը, Արարատյան փ․ 1-ին նրբանցքի սեփական տները, Տիմիրյազովի, Պապովի փողոցների սեփական տները, Ներքին Շենգավիթ 9 փողոցի 1-ին նրբանցքի սեփական տները, Ներքին Շենգավիթ 11 փողոցի 2-րդ նրբանցքի սեփական տները, Ներքին Շենգավիթ 11փ․ 39/1, 39/2 շենքերը, թիվ 174 մանկապարտեզը, Շիրակի փ․ 4, 6/1, 6/2, 6, 8, 10 շենքերը, Ղարիբջանյան փ․ 1-25 սեփական տները, Նորագավիթ 1փ. 74-105; 8փ. 14-33 սեփական տները,սեփական տները, Նորագավիթ 1փ. 3-րդ նրբ․ 29-37 սեփական տները, Նորագավիթ 10փ. 2-6 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, «S-Քընստրաքշն» ընկերությունը, թիվ 74 դպրոցը, «Քվանտ» վարժարանը, Գարեգին Նժդեհի փ. 4, 6, 8 10 շենքերը, Արարատյան փ․ 5 շենքը, Մանթաշյան փ․ 51 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,