Լույս չի լինի Երևանում և 7 մարզում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ նոյեմբերի 18-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
11։00-17։00 Աբովյան փ. 5, 7 շենքերը, Թումանյան փ. 30, 32 շենքերը, Սայաթ-Նովա պող. 4, 6 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր-Նորքի 2-րդ զանգ.՝ Գայի պող. 13 շենքը, Մոլդովական փ. 44/1 շենքը, Ավան՝ Քուչակ թաղ. 18, 47 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Գարեգին Նժդեհի փ․ 8 շենքը, Բագրատունյաց պող․ 27/2 շենքը, Մանթաշյան փ. 1, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6 շենքերը, Մանթաշյան փողոցի 1-ին նրբանցքի սեփական տները, Եղիշե Թադևոսյան փ․ 13/1, 15/1 շենքերը, Եղիշե Թադևոսյան փ. 16 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդները, Ավետ Ավետիսյան փ. 76, 78, 80, 118ա շենքերը, Համբարձումյան փ. 12/5, 14, 16, 16ա, 97, 97/3, 111/3 շենքերը, Կոմիտասի պող. 54բ շենքը, Գրիբոյեդովի 1-ին նրբ․ 11 շենքը, Հովսեփ Էմինի փ. 82 շենքը, Համբարձումյան փ. 111-121 սեփական տները, Գուլակյան փ. 56-85 շենքերը, Գրիբոյեդովի 1-ին նրբ․ 1-14 սեփական տները, Քանաքեռ 2-րդ փողոցի սեփական տները, Գրիգոր Արծրունի փ. 72-78 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Դավթաշեն 4-րդ թաղ. 17, 24 շենքերը, Բաշինջաղյան փ. 171 շենքը, Բաշինջաղյան 1-ին նրբ. 16 շենքը, Մարգարյան փ. 20/2 շենքը, Անդրանիկի փ. 15 շենքը, Շերամի փ. 19, 21 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,12։00-16։00 Նորք-Մարաշ՝ Նորքի 1, 7, 9, 15 փողոցների սեփական տները, Նորքի այգիների փողոցի սեփական տները, Արմենակյան փողոցի սեփական տները, Արմենակյան փ. 227 շենքը, «Լուչ» ԳՀԻ-ի շենքը, Նորքի տուն ինտերնատը, Ռուսաստանի դեսպանատան մասնաշենքը, «Բումիզ» ՍՊ ընկերությունը, «Նորք- Մարաշ» բժշկական կենտրոնը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,