Երկար ժամանակով լույս չի լինելու Երեւանում եւ 6 մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ նոյեմբերի 25-ին պլանային եւ վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
11:00-17։00 Թումանյան փ. 25, 27, 27ա, 29 շենքերը, Մաշտոցի պող. 40, 42, 42ա շենքերը, Կողբացի փ. 83 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Դավթաշեն 3-րդ թաղ. 7 շենքը, Դավթաշեն 4-րդ թաղ. 1 շենքը, Դավթաշեն 4-րդ թաղ. 11 շենքի 3, 4 մուտքերը, ՀԱ Ա-1 թաղ. 117 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ներքին Շենգավիթ 11 փողոցի սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ազատության պող. 1/18, 1/21 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Արաբկիր 29 փողոցի սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ա.Ավետիսյան փ. 76, 78, 80 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Համբարձումյան փ. 12/5, 14, 16, 97, 111/3 շենքերը եւ սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Գուլակյան փողոցի սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Կոմիտասի պող. 1-ին նրբանցքի սեփական տները, Գրիբոյեդով փողոցի սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր-Նորքի 3-րդ զանգ.՝ Գյուրջյան փ. 17 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր-Նորքի 4-րդ զանգ.՝ Գյուլիքեւխյան փ. 12Ա շենքը եւ հարակից բնակիչ-բաժանորդները, Գյուլիքեւխյան փ. 25 շենքը, Նոր-Նորքի 5-րդ զանգ.՝ Գալշոյան փ. 36 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ավան՝ Խուդյակովի փողոցի 3-րդ նրբանցքի սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Աճառյան փողոցի սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները: