Երկար ժամանակով լույս չի լինելու Երեւանում եւ 7 մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ նոյեմբերի 27-ին պլանային եւ վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10:00-16։00 Տիգրան Մեծի պող. 23-31 շենքերը, Արհեստավորների փ. 3-14 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Արհեստավորների փ. 5-118 սեփական տները, Գրողների փ. 1, 3 սեփական տները, Կորի փ. 12, 16 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11:00-15։00 Նոր-Նորքի 8-րդ զանգ.՝ Մինսկի փ. 1-21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 35, 36, 38, 47, 49, 51, 57, 59 շենքերը, “Անի” եւ 118 մսուր-մանկապարտեզները, թիվ 186 դպրոցը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11:00-17։00 Թումանյան փ. 25, 27, 27Ա, 29 շենքերը, Մաշտոցի պող. 40, 42, 42Ա շենքերը, Կողբացի փ. 83 շենքը, Լալայանց փ. 47Ա շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Հակոբյան, Քեռու, Գրիբոյեդովի, Նաիրի Զարյան փողոցների սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
10:00-14:00 Վեդի քաղաքի Կասյան, Ալեք Մանուկյան, Արարատյան, Արցախի, Սազայի Նիկողոսյան, Սարիբեկ Վարդանյան, Թումանյան, Պուշկինի, Խանջյան, Անդրանիկի, Գայի, 26 կոմիսարների, Սայաթ-Նովա, Ներսիսյան, Չաուշի, Դանիել Վարուժանի, Տերյան, Պարոնյան, Կոմիտասի, Մարատ Խաչատրյան փողոցները մասնակի եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,