10:30-14:30 Արտաշատ քաղաքի Բակունցի փողոցը մասնակի,
10:30-16:00 Արտաշատ քաղաքի Աթարբեկյան փողոցը մասնակի,
10:00-12:00 Եղեգնաձոր քաղաքի Անդրանիկի փողոցը եւ Երեւանյան խճուղին մասնակի, Արտաբույք, Հորբատեղ, Եղեգիս, Քարագլուխ, Աղնջաձոր, Թառաթումբ, Հորս, Սալլի, Վարդահովիտ, Գողթանիկ, Հերմոն, Գետափ գյուղերը, Գլաձոր եւ Շատին գյուղերը մասնակի,
10:00-16:00 Հերմոն գյուղը մասնակի, Բարձրունի, Մարտիրոս եւ Սերս գյուղերը,
10։00-16։00 Գեղաշեն, Կամարիս, Կապուտան գյուղերը մասնակի, Աբովյան քաղաքի Սարալանջի փ. 16 շենքը եւ 10, 11 փողոցները, Սեւանի փ․ 2/1 շենքը, Հատիսի փ․ 2 շենքը մասնակի, Գեղաշեն գյուղը մասնակի, “Մագաս-Ինվեստ” ՓԲ ընկերությունը,
11:00-12:00 “Գավառ” էլ.ցանցը, Սարուխան գյուղը, Սարուխանի թիվ 1 դպրոցը, Վահան Տերյան, Հովհաննես Թումանյան, Գրիշա Դարբինյան եւ Վազգեն Սարգսյան փողոցները եւ հարակից տարածքները,
10:00-14:00 Աշոցքի տարածաշրջանի Գոգհովիտ գյուղը,
11:00-16:00 Գյումրի քաղաքի Ոստիկանության “Մուշ”-ի բաժինը, “Ամեն ինչ տան համար” շինանյութի խանութը, Գյումրու ինֆեկցիոն-հակատուբերկուլյոզային հիվանդանոցը, “Գարտ” բենզալցակայանը, գորգի գործարանը, ԱԱԾ-ի շենքը հարակից տարածքներով եւ Քութաիսյան փողոցի սկզբնամասը,
12:00-16:00 Տաշիր քաղաքի 5-ից-14 թաղամասերը, Երեւանյան, Էրեբունի, Պուշկինի, Աբովյան, Դեմիրճյան, Գագարին, Նաիրի, Կրուպսկայա, Շիրազի, Գետափնյա, Դպրոցականների, Լճափնյա, Օրջոնոկիձե, Արեւային, Լատիշական փողոցները,
11:00-15:30 Գորիս քաղաքի Մաշտոցի, Ավանգարդի, Երվանդունիների, Համո Սահյան, Սյունիքի փողոցները մասնակի: