«Վեոլիա Ջուր» ընկերությունը տեղեկացնում է իր հաճախորդներին և սպառողներին, որ պլանային աշխատանքներով պայմանավորված, ս.թ. դեկտեմբերի 2-ին կդադարեցվի Լոռու մարզի հետևյալ բնակավայրերի ջրամատակարարումը:
ժամը 10:00-14:00՝ Վանաձոր քաղաքի՝ Չուխաջյան թաղամաս, Չուխաջյան 2-66/զույգ/ շենքեր, Ամիրյան 5, 7, 9 շենքեր, Աբեղյան, Գայ, Խուդյակով, Բարեկամություն փողոցներ, Երևանյան խճուղու 72, 76, 117-123, 125, 127-149 շենքեր, 153-223 /կենտ/, 76-152/զույգ/ սեփական տներ, Խնձորուտ 1, 2, 4, 5 փողոցներ՝ իրենց նրբանցքներով, Հակոբյան փողոց 2-88/զույգ/, սեփական տներ;
ժամը 16:00-23:00՝
Վանաձոր քաղաքի՝ Ներսիսյան 2-14 շենքեր, Ներսիսյան փակուղի 3, 5, 7 շենքեր, Ներսիսյան նրբանցք 1, 2, 4, 5, 6, 7, 10, 12, 14, 16, 18 շենքեր,  սեփական տներ, Կնունյանց 46, 48, 50 շենքեր, 46-58/զույգ/, 63-71/կենտ/ սեփական տներ, Աճառյան փողոց և նրբանցք, Չապաև 12-24 /զույգ/ և 9-23/կենտ/ տներ, Իսակովի 29-31/կենտ/, 32, 34 սեփական տներ, Ծատուրյան 20-59 սեփական տներ, Ն.Ստեփանյան փակուղի և նրբանցք, Աղայան 59-93/կենտ/, 76-82/զույգ/ սեփական տներ, Մաշտոցի 2, 3 նրբանցքներ, Մաշտոցի 35-75 /կենտ/, 60-104 /զույգ/ սեփական տներ, Սունդուկյան 16-79 սեփական տներ, նաև նրբանցք ու փակուղի, Աղյուսագործների 33-59/կենտ/, 30-50/զույգ/ սեփական տներ, Րաֆֆի 1-33/կենտ/ սեփական տներ, Աղայան 59/1, 59/2, 59/3, 59/4, 59ա, 61, 63, 65, 67, 71, 74/1, 74/2, 74/3, 76, 76/1, 76/2, 78, 78/1, 78/2, 80, 80/1, 80/2, 84, 86, 86/1 շենքեր, Ն. Ստեփանյան սեփական տներ
Գուգարք գյուղի՝ 1, 2, 3, 14 շենքեր, 3-րդ և 8-րդ փողոցներ, Գուգարքի քոթեջների 4, 5, 6 փողոցներ: