Երկար ժամանակով լույս չի լինելու Երեւանում եւ 7 մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ փետրվարի 12-ին պլանային եւ վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10։00-16։00 Այգեստան 11փ. 34-101 սեփական տները, Հերացի փ. 2, 2Ա շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ավան՝ Քուչակ թաղ. 14-19 շենքերը, Թումանյան թաղ. 6/1, 6/2, 6/3, 7/1, 7/2, 8, 9, 10, 11, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 20, 21, 22, 23, 48, 49 շենքերը, Իսահակյան թաղ. 3/1, 3/2, 5,5/5, 26/1, 26/2 շենքերը, Ավանի վարչական շենքը, թիվ 171 դպրոցը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11։00-15։00 Նոր-Նորքի 2-րդ զանգ.՝ Մոլդովական փ. 4/2, 8, 8/1, 10, 10/1 սեփական տները, Բագրեւանդի փողոցի սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները,
11։00-17։00 Մամիկոնյանց փ. 27 շենքը, Գոգոլի փողոցի սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, “Ադամիում” եւ “Դիոքսիդ” ՍՊ ընկերությունը, քաղ․ “Զոյա Բաղդասարյան”, Թ․Սարյան եւ Արագածի փողոցների սեփական տները, Ե․Թադեւոսյան փ․ 12, 12/1, 12/2, 12/3, 12/5, 12/6, 12/7 շենքերը, Բագրատունյաց պող․ 4-րդ նրբ․ 21, 34ա, 38ա, 36/1 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Անդրանիկի փ. 28 շենքը, Կուրղինյան փ. 23 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները,