Երկար ժամանակով լույս չի լինելու Երեւանում եւ 4 մարզերում
Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ մարտի 23-ին պլանային եւ վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
Երեւան քաղաքում`
10։00-16։00 Արարատյան 1 զանգ. 8, 10, 10/1, 10/2, 12, 14, 16 շենքերը եւ Շրջանային փողոցը, Շահումյան 14 փողոցը, Մեծարենցի, Վեգների փողոցները, Նորաշեն թաղ. 23, 24, 47շենքերը, Սիլիկյան 13 փողոցը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11։00- 17։00 Նոր-Նորքի 2-րդ զանգ.՝ Մոլդովական փ. 30 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները,
12։00-16։00 Նար-Դոսի 18 շենքը, Նար-Դոսի 1-ին նրբանցքի սեփական տները; 2-րդ նրբ. 2-47 սեփական տները, Տիգրան Մեծի պող. 45, 47, 51 շենքերը, Քրիստափորի փ. 9 շենքը,
11։00-16։00 Աշտարակ քաղաքի Բագավան, Մուղնի, Ուլատիտիկ թաղամասերը, Ներսես Աշտարակեցու, Աբովյան, Ալազանի, Արամ Մանուկյան, Արարատյան, Գ․Էմինի, Դոդոխյան, Երեւանյան, Փարպեցի, Բագրատունի, Խորենացի, Միկոյան, Նժդեհի, Չարենցի, Նաիրյան, Սեւակի, Պռոշյան, Ս․Սարգսի, Տերյան, Րաֆֆի եւ Քասախի փողոցները,