Այսօր երկար ժամանակով լույս չի լինելու Երեւանի բազմաթիվ հատվածներում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» ընկերությունը տեղեկացնում է, որ պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով հունիսի 18-ին Երևանում ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10:00-16:00 Նոր Նորքի 2-րդ միկրոշրջան, Դ․ Մալյան փողոց, թիվ 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, Դ․ Մալյանի նրբանցք, թիվ 5, Գայի պողոտա, թիվ 1, 1/1, Մոլդովական փողոց, թիվ 1, 3 բնակելի շենքեր, հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ,
10:00-17:00 Նորքի թիվ 122-152 և 151-173 սեփական տներ, Նորքի 1-ին նրբանցք, թիվ 2-18 և 1-27 սեփական տներ, «Ռիցար» հյուրանոց, հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ,
11:00-15:00 Նոր Նորքի 2-րդ միկրոշրջան, Մոլդովական փողոց, թիվ 4/2, 8, 8/1, Թոթովենցի փողոց, թիվ 11/2 բնակելի շենքեր, հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ, Նորքի 4-րդ միկրոշրջան, Գայի պողոտա, թիվ 43 բնակելի շենք, հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ,
11:00-17:00 Ավան, Իսահակյան թաղամաս, թիվ 3/1 բնակելի շենք, հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ, Զավարյան փողոց, թիվ 163-179 տներ, Նար-Դոսի փողոց, թիվ 110-133 տներ, Չարենցի փողոց, թիվ 90-173 տներ, Վարդանանց փողոց, թիվ 96-125 տներ, Քրիստափորի փողոց, թիվ 156-172 տներ և ոչ բնակիչ բաժանորդներ,Դավիթաշեն, 2-րդ թաղամաս, թիվ 13, Դավիթաշեն 4-րդ թաղամաս, թիվ 4 և 15 շենքեր և ոչ բնակիչ բաժանորդներ, Մարգարյան փողոց, թիվ 29/2, Լենինգրադյան փողոց, թիվ 48/1 շենքեր, Ղափանցյան փողոց, Քանաքեռ ՀԷԿ-ի սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ, Օրբելի փողոց, թիվ 6 շենքի 2-րդ մուտք, Բաբայան փողոց, թիվ 3, 21, 22, 22ա, 25, 26, 28, 30, 32, 34 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ, Արաբկիր 33 փողոց, թիվ 11 շենք, սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ, Վ.Դավթյան փողոցի սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ: