Երկար ժամանակով լույս չի լինելու
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հուլիսի 17-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետեւյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
11:00-17:00 Մաշտոցի պող. 7, 9 շենքեր, Ամիրյան փ. 22-28 շենքեր եւ 76-80 սեփական տներ, Բուզանդի փ. 85-100 սեփական տներ եւ բնակիչ-բաժանորդներ եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Լալայանց փ. 47ա շենք, Ալեք Մանուկյան փ. 8 շենք, Թումանյան փ. 21 շենք, Նորաշեն թաղ. 40 շենք, Դավթաշեն 1-ին թաղ. 21, 43, 44 շենքեր, Դավթաշեն 2-րդ թաղ. 2, 35 շենքեր, Բաբաջանյան փ. 18 շենք, Շիրազի փ. 10 շենք, Անդրանիկի փ. 85, 93 շենքեր, Արագածի, Ղարիբջանյան, Կողբի, Պատկանյան, Օդեսայի, Մադոյան փողոցների սեփական տները, Կատովսկու փողոցի սեփական տներ եւ հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ, Նոր Նորքի 1-ին զանգ.՝ Սաֆարյան փ. 12, 14, 16, 18 շենքեր, Ջուղայի փ. 7 շենք, Նանսենի փ. 6, 9, 10, 12, 13, 15, 15/1 շենքեր, Նանսենի 1-ին նրբ․ 4, 5, 6 շենքեր, Բորյան փ. 2 շենք, Լվովյան փ. 8 շենք, Գայի պող. 4 շենք, թիվ 2 մարզադպրոց, թիվ 62 165 դպրոցներ, թիվ 242, 251 մսուր-մանկապարտեզներ եւ հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ, Նոր Նորքի 2-րդ զանգ.՝ Դ․Մալյան նրբ․5 շենք, Նոր Նորք՝ 4-րդ զանգ.՝ Գյուլիքեւխյան փ. 9 շենք եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նոր Նորքի 5-րդ զանգ.՝ Միկոյան 14, 12 շենքեր, Նոր Նորքի 7-րդ զանգ.՝ Ավետիսյան փ. 5շենք եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, ՆորՆորքի 8-րդ զանգ.՝ Մինսկի փ. 36 շենք 3, 4 մուտքեր, Նոր Նորքի 9-րդ զանգ.՝ Վիլնյուսի փ. 21շենք եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ավան Առինջ՝ Դուշամբեի փ. 1( 3/8 ) շենք եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Բաբաջանյան փ. 6 (1-ին միկրո. 3շ.) շենք, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ավան՝ Սայաթ Նովա թաղ․ 2 շենք եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Աղի Հանք՝ Աճառյան փ. 16, 18 շենքեր եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10։00-16։00 Նոր Արտամետ համայնք եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նոր Հաճն համայնքի Բրիլյանտ, Մ․ Գյուլֆյան թաղամասեր, Նոր Գեղի համայնքի Նոր թաղամաս, «Բուլդոկ» ՍՊԸ, «Մուշ 95» սերվիս, Պոմպակայան 4 (Էլեն Ա․Կ) եւ հարակից բնակիչ-բաժանորդներ,
10:00-11:30 Սեւան քաղաքի Նալբանդյան փ․40ա-43 շենքեր, Նաիրյան փ․175–179 շենքեր, Շինարարների փ․3-5 բազմաբնակարանային շենքեր, Մ.Մաշտոցի անվան հիմնական դպրոց եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10:00-15:00 Սեւան քաղաքի Բաբաջանյան, Կոմիտասի փողոցներ, «ՎՏԲ-Հայաստանբանկ» ընկերություն եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
12:00-13:00 Սեւան քաղաքի Սպանդարյան, Իսահակյան փողոցներ, Շահումյան, Կարմիր Բանակի փողոցների սեփական տներ եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11։00-16։30 Գավառ քաղաքի Արծրունի եղբայրների փողոց։