«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» ընկերությունը տեղեկացնում է, որ օգոստոսի 24-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
11:00-16:00 Աթոյան անց. 12, 14, 16, 18 շենքեր, Ազատամարտիկների փ. 78/1, 78/2 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ,
11:00-17:00 Նոր Նորք 3-րդ զանգ.՝ Գայի պող. 26 շենք, Նոր Նորք 5-րդ զանգ.՝ Գալշոյան փ. 8 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նորաշեն թաղ. 31 շենք, Դավթաշեն 1 թաղ. 35 շենքը, Դավթաշեն 1 թաղ. 20 շենք և հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ, Դավթաշեն 2 թաղ. 16,15 շենքեր, Շիրակի փող. 4-րդ նրբ. 8, 8ա, 9 շենքեր, Մանթաշյան փ. 4/2, 6, 8, 10, 10ա, 12 բն. շենքեր, Մանթաշյան փող. 1-ին նրբանցքի սեփական տներ, Աբովյան փ. 22ա, Սայաթ Նովա պող. 8 շենքեր, Թամանյան փ. 2, 2ա շենքեր, Թումանյան փ. 29 շենք, Արամի փ. 86 շենք, Արամի փ. 64, Պուշկին փ. 43 շենքեր,Սարյան փ. 36 շենք,Տիգրան Մեծի պող. 31 շենք, Ֆրիկի փ. 10 շենք, Սպենդարով փ. 1 շենք, Դեմիրճյան փ. 31 շենք, Աղայան փ. 13 շենք, Չարենց փ. 7 շենք,Մաշտոցի պող. 15 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Գոգոլի փ. 5ա շենք,Ա.Սերոբ փ. 3ա, Վաղարշյան փ. 3 շենքեր,Հակոբյան փ. 11 շենք, Գուլակյան փ. 78/1 շենք,Կոմիտասի պող. 1, 28 շենքեր, Բաղրամյան պող. 70 շենք, Արղության, Անտառային, Ա.Ավետիսյան և Սարկավագի փողոցների սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10։00-16։00 Եղվարդ համայնք՝ Շահումյան, Սպանդարյան, Գայի, Խանջյան, Արա-Գեղեցիկ, Իսահակյան, Սաֆարյան, Զաքարյան փողոցներ, Կոմիտասի, Աբովյան, Չարենցի, Նար-Դոսի փողոցներ մասնակի, Բոլոր հողեր թաղամաս, Ծիրանանոց թաղամաս, Կալեր թաղամաս մասնակի։