Լույս չի լինելու. ՀԷՑ-ը տեղեկացնում է
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» ընկերությունը տեղեկացնում է, որ սեպտեմբերի 8-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետեւյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10։00-16։00 Չեխովի փ․ 12ա, 24, 28, 34 շենքեր, Բագրատունյաց պող․ 12 շենք, Գ․Նժդեհի փ․ 29, 31/36, 36ա, 36/3 շենքեր, Չեխովի փ․ 10 շենք, Մայիսի 9-ի փ․ 51ա, Շեւչենկո փ․ 10 շենք եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Եղբայրության փ. 14 շենք, Բաղրամյան պող. 31ա շենք 2-3 մուտքեր, Բաղրամյան պող. 25 շենք, Սուրենյան փ. 4, 11բ շենքեր, Քանաքեռ ՀԷԿ 2/2, 3 շենքեր, Հր. Քոչարի փ. 23 շենք, Ա.Ավետիսյան փ. 2, 76 շենքեր, Կոմիտասի պող. 46 շենք, Ա.Խաչատրյան փ. 16, 18 շենքեր, Ա.Խաչատրյան փ. 27, 27/1,29, 29/1, 31,33 շենքեր, սեփական տներ եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Այգեկցի եւ Մանուշյան փողոցների սեփական տներ եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Սեւքարեցի Սաքո փողոցի սեփական տներ եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ա.Խաչատրյան փ. 1/2, 32 շենքեր եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, թիվ 132 դպրոց, թիվ 33 մանկապարտեզ, Զավարյան փ. 20-55 սեփսական տներ, Տոլստոյի փ. 8-64 սեփական տներ, Եր․ Քոչարի փ. 23, 23/7, 28 շենքեր, Շահինյան փ. 1-23 սեփական տներ, Չարենցի փ. 68-113 սեփական տներ, Չարենց 1-ին նրբ 11-103 սեփական տներ, Այգեստան 6փ․ 36, 38 սեփական տներ, Թումանյան փ. 7, 9, 15 շենքեր, Իսահակյան փ. 38 շենք, Սայաթ Նովա պող. 5 շենք, Այգեստան 9, 10 փողոցներ մասնակի, Նալբանդյան փ. 50 շենք եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Արամի փ. 64, 82, 84 շենքեր եւ հարակիցոչ բնակիչ- բաժանորդներ, Դավթաշեն 1-ին թաղ․ 40 շենք, Դավթաշեն 3-րդ թաղ․ 30 շենք, Նորաշեն թաղ. 14/3 շենք, Նազարբեկյան փ. 12 շենք, Նոր Նորք 1-ին զանգ.՝ Գայի պող. 6 շենք, Նոր Նորք 2-րդ զանգ.՝ Թոթովենց նրբ․ 3 շենք, Մոլդովական փ. 48, 48/3 շենքեր, Դ․ Մալյան փ. 2-29 սեփական տներ, Նոր Նորք 4-րդ զանգ.՝ Գայի պող. 53 շենք, Նոր Նորք 5-րդ զանգ.՝ Միկոյան փ. 7 շենք, Նոր Նորք 9-րդ զանգ.՝ Վիլնյուսի փ. 38, 75, 81, 85, 95, 97, 99, 105, 107, 109, 111, 113, 115 շենքեր եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Վիլնյուսի փ. 45 շենք 4, 5, 6 մուտքեր, Ավան՝ Սայաթ Նովա թաղ․ 1/1, Դուրյան թաղ. 48, Բրյուսով թաղ. 63 շենքեր եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Լյուքսեմբուրգի փ. 11 շենք,