«ՀԷՑ»-ը տեղեկացնում է. Երկար ժամանակով լույս չի լինելու
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» ընկերությունը տեղեկացնում է, որ փետրվարի 10-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10։00-16:00 Հերացի փ. 2ա շենք, Աղայան փ. 15 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,Արշակունյաց պող․ 51 շենք, Գյուլիքևխյան փ. 7 շենք, Նոր Նորք 7-րդ զանգ.՝ Կարախանյան փ. 41 շենք, Ավան՝ Թումանյան թաղ. 10, 11, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 13/3 շենքեր, Քուչակ թաղ. 47, Ալմա-Աթայի փ. 20 շենքեր, թիվ 170 դպրոց և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11։00-17:00 Մայիսի 9-ի փ․ 9ա, 11, 11ա, 13, 13ա, 13բ, 15 շենքեր, Վերին Շենգավիթ 1-ին փողոցի սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Սեբաստիա, Իսրաել Օրու փողոցներ, Մալաթիա՝ Մսի շուկան ամբողջովին և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ա.Խաչատրյան փ. 27, 27/1, 29, 29/1, 31, 33 շենքեր, Մանուշյան 66-107սեփական տներ, Այգեկցի փ. 67-103 սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,