Ucom’s Renovated Sales and Service Center in Yerevan Mall Reopens
Ucom has reopened its renovated sales and service center in Yerevan Mall at 34 Arshakunyats Ave. The service center will operate from Monday to Sunday from 10:00 to 22:00.
At the renovated center, customers can access Ucom's fixed-line, mobile, and Internet services, receive guidance from consultants, and shop for various devices such as smartphones, headphones, smartwatches, tablets, Wi-Fi routers and more.
From December 20 to January 3, when purchasing any smartphone only from Ucom Yerevan Mall sales and service center, clients will get to choose to receive with it Earphones Accesstyle Tornado ANC, or an AWEI Power bank 10000 mAh P105K, and a Level Up 2000 prepaid package with a beautiful number, with the first month free, as well as 100 GB of internet to use during 6 months.
“As a customer-oriented company, we always try to provide our subscribers with the best quality services. At the same time we keep in mind that our beloved subscribers also deserve to receive service in the best conditions. I hope this along with a great promotion will make New Year's shopping more enjoyable for our subscribers. I wish everyone happy holidays and promise that our improvements will not stop with this and next year we will continue active development in all directions,” mentioned Ralph Yirikian, General Director of Ucom.
Note that Ucom has 75 sales and service centers in Armenia, with 24 located in Yerevan.
Այս ամիս ինչ տոնական և ոչ աշխատանքային օրեր կան Սա նույնիսկ կապիտուլյացիա էլ չէ, այլ հայ ժողովրդի շահերի բացահայտ դավաճանություն. «Փաստ»Ադրբեջանցի գործընկերս հրապարակայնորեն մերժել է, բայց հանդիպման առաջարկս մնում է սեղանին. Խանդանյան Եղանակը՝ ամբողջ ապրիլին․ կանխատեսում Ոչ ոք հավաքական պատասխանատվություն չի զգում. «Փաստ»Բերբոքը չհայտարարված այցով ժամանել է Կիև Սպասելու եմ Մարտուն Գրիգորյանին թիրախավորողների զղջացող գրառումներին. Հայկ Մամիջանյան «Երբեք չէր հանձնվում, ուներ շատ նպատակներ և երազանքներ». Դերենիկ Խաչատրյանն անմահացել է սեպտեմբերի 30-ին. «Փաստ»36 ժամ ջուր չի լինիՆրա նկարներում հայրենի Ջիլիզայի և Լոռվա բնությունն է. տեղի ունեցավ գեղանկարիչ, 44-օրյա պատերազմի մասնակից Գոռ Հակոբյանի հետմահու ցուցահանդեսը. «Փաստ»Վիլեն Գաբրիելյանը վայր է դնում ԱԺ պատգամավորի մանդատը Փեզեշքիանի խորհրդականը Բաքվում է Ադրբեջանը շարունակում է ապատեղեկատվություն տարածել. ՀՀ ՊՆ-ն հերքում է Հայաստան անտիցիկլոն է ներթափանցում․ Գագիկ Սուրենյանը՝ եղանակի մասին«Հայաստանի իշխանություններն այսօր ունեն մոտեցումներ, որոնք որևէ կերպ Հայաստանի ազգային ու պետական շահերից չեն բխում». «Փաստ»Ինքնախաբեությո՞ւն, թե՞ հայ ժողովրդին հերթական անգամ դիտավորյալ մոլորության մեջ գցելու փորձ. «Փաստ»Դոլարն ու ռուբլին էժանացել են․ փոխարժեքն՝ այսօր Հակաարցախյան քարոզչության հերթական հիստերիան. ինչի՞ց են ջղաձգվել իշխանություններն ու իշխանամերձ սատելիտները. «Փաստ»Վարչական ռեսուրսն էլ հանես, տակը բան չի մնա. «Փաստ»Ո՞վ էր կազմակերպել Գյումրու ակցիան, և ի՞նչ կործանարար հետևանքների մասին էին զգուշացնում երիտասարդները. «Փաստ»Հայոց պետականության փրկությունը ՀՀ-ում օր առաջ վերջնական իշխանափոխությունն է. «Փաստ»Յոթնամյա ավեր. «Փաստ»Ընձառյուծների գիշերային զբոսանքը «Վատ հետևանքներ կլինեն»․ Վաշինգտոնը սպառնացել է Իրանին Ինդոնեզիայի ափերի մոտ 5,6 մագնիտուդ ուժգնությամբ երկրաշարժ է գրանցվել Հունվար-փետրվարին բյուջեի եկամուտները նախորդ տարվա նույն ժամանակահատվածի համեմատ աճել են 21.2 %-ով Նորություն հղիության և անաշխատունակության նպաստի հարցով «Մրցանակի կենտրոնական հատվածում ջուր խորհրդանշող ապակին է». Նուռը ստեղծել է «Խազեր» հայկական երաժշտական մրցանակաբաշխության արձանիկը Թբիլիսիում ընթանում է ընդդիմության հանրահավաքը Պլանային անջատումներ ապրիլի 1-ին Օդի ջերմաստիճանը կնվազի Գազայում 40 օրով հրադադար հաստատելու համար Իսրայելը պահանջում է ազատ արձակել 11 պատանդի Ի՞նչ կարծիք ունեն գյումրեցիները ընտրությունների արդյունքների մասին Լացից հոգնած դայակը 11 ամսական աղջկան մաքրող միջոց է տվել խմելու․ Ֆրանսիա Ծիրանենիները ծաղկել են Արարատյան դաշտում Շենգավիթ ԲԿ-ն ամբողջովին ավտոմատացրել է պացիենտների գրանցման գործընթացը` անցնելով թվային կառավարման համակարգի «Ընդդիմությունը պարտավոր է ժողովրդի կամքը կատարել». Մենուա Սողոմոնյան Ավշարում բախվել են «Mercedes»-ն ու «Opel Astra»-ն․ վերջինը այնուհետև բախվել է բետոնե էլեկտրասյանը ՀՀ ԱԳՆ-ն շնորհավորական ուղերձ է հղել իսլամական Այդ ալ-Ֆիտր տոնի առթիվ 36 ժամ ջուր չի լինելու․ հասցեներ «Ինտեր»-ից մեկնաբանել են Սպերցյանի հնարավոր տեղափոխության մասին լուրերը Հայաստանի պայքարը ինքնության համար․ Deutsche Welle-ն իր ֆիլմում ներկայացրել է ԼՂ հակամարտությունը Հայտնի է կենսաչափական համակարգի ներդրման մրցույթի հաղթող ընկերությունը 25-ամյա կնոջ մահվան մեջ հարազատները մեղադրում են Արտաշատի հիվանդանոցի բժիշկներին 1 զոհ, 3 վիրավոր․ ճակատ ճակատի բախվել են «Լադա»-ն և «KIA»-ն Մահացած 25-ամյա բուժառուի եղբայրը պնդում է՝ քրոջ կյանքը հնարավոր կլիներ փրկել, եթե սխալ չներարկեին Գյումրիի ընտրությունների սենսացիան, սպեցիֆիկան և արդյունքները. Ավետիք Չալաբյան ՀՀ ՊՆ-ն հաղորդագրություն է տարածելՔԿ-ին հարցրեք, վարույթ կա հարուցված. ԱԱԾ տնօրենը՝ թուրք բլոգերի երեւանյան նկարահանումների մասին. Armlur.am Հրաժարվելով ՀԱՊԿ-ի ֆինասավորումից՝ Երևանը ցանկանում է շահել Արևմուտքի բարեհաճությունը. ՌԴ Պետդումայի պաշտոնյա