Неуважительное, циничное, агрессивное поведение по отношению к журналистам, а по большому счету, и к обществу, стало лицом и характеристикой этой партии, власти, возглавляемой Пашиняном. И не случайно, что ни один член партии ГД даже не попытался хотя бы «с легка» осудить такое поведение. Не говоря уже о том, что какая-либо уважающая себя партия призвала бы проявившего себя таким образом однопартийца сложить депутатский мандат. Ну, по крайней мере, отправил бы «sms» руководителю партии, который по совместительству также является премьер-министром...
Не осудили, и не только в этом случае. И поскольку ГД не осудила поведение своего выдающегося представителя, представителей, значит, они согласны с ним (с ними). Значит, они все одинаковы. Кстати, это тоже не удивительно: в конце концов, тот же Никол Пашинян периодически выделялся оскорбительными высказываниями, агрессивностью, ненавистными высказываниями...
Подробности в сегодняшнем выпуске ежедневной газеты «Паст»
Պետք է սթափվել, ամեն ինչ մի կողմ դնել ու կենտրոնանալ Հայաստանի անվտանգության հարցերի վրա. Մհեր Ավետիսյան«Այս փաստաթուղթը միջազգային բոլոր նորմերին հակառակ է, այն համաձայնեցվել կամ պարտադրվել է ուժի կիրառման սպառնալիքի միջոցով». «Փաստ»Ինչ եղանակ է կանխատեսում Հայաստանում Գագիկ Սուրենյանը Ի՞նչ տոնական և ոչ աշխատանքային օրեր կան ապրիլին Գյումրիում «լռության օր» է Դոլարն ու ռուբլին էժանացել են․ փոխարժեքն՝ այսօր «Տղամարդուն սիրել պետք չէ, նրան հասկանալ է պետք». Ավո Ադամյան Բառի իսկական ու փոխաբերական իմաստով աղմուկի տողատակերը. «Փաստ»Քաղաքական ցուգցվանգի ու ցայտնոտի հետևանքները. «Փաստ»Մյանմարում երկրաշարժի հետևանքով զոհերի թիվը հասել է 1002-ի. կա 2376 վիրավոր Ո՞րն է ընտրելու Հայաստանը՝ «ուրվական երազանքնե՞ր», թե՞ իրական հնարավորություններ. «Փաստ»ՀՀ տարածքում ավտոճանապարհները հիմնականում անցանելի են 2026 թվականին նախատեսվում է ունենալ դպրոցի 26 գործուղված տնօրեն, նրանց կտրվի լրավճար. բյուջեի եկող տարվա լրացուցիչ ծախսը՝ 52 մլն դրամ. «Փաստ»Դուք ուրիշ հերոսի անուն չգիտե՞ք. ինչու է լարված ՀՖՖ նախագահը. «Փաստ»Ռուսաստանում Արցախի ներկայացուցչությունը դադարեցրել է գործունեությունը. «Փաստ»Հայաստանցիների նյարդերն այլևս չեն քայքայվի՞ առաքանիները ժամանակին ստանալու առումով. «Փաստ»Ովքե՞ր են հետևելու Գյումրիում և Փարաքարում տեղի ունենալիք ընտրություններին. «Փաստ»ԿԸՀ-ն հայտարարություն է տարածել 11-ամյա երեխայի մահվան մանրամասները․ ՌԴ Առանձնապես խոշոր չափերով թմրամիջոցի իրացում. ՔՈԳՎ հերթական բացահայտումը (տեսանյութ) Տարվա լավագույն ներկայացում ճանաչվեց «Լակոտը». Համազգային թատրոնն առաջատար է մրցանակների քանակով ԱՄԷ-ն գլխավորում է Հայաստանի ամենամեծ արտահանող և ներմուծող երկրների ցանկը․ Պապոյան Փաշինյանի հոգեբանության մասին դեռ գրքեր կգրվեն. Մարկեդոնով Երևանում և մարզերում լույս չի լինելու Բացահայտվել է հանցագործության 106 դեպք․ օպերատիվ իրավիճակը՝ հանրապետությունում +27. օդի ջերմաստիճանն աստիճանաբար կբարձրանա Մարտի 29-ին և 30-ին նախընտրական քարոզչությունն արգելվում է Ռևա՞նշ Ծառուկյանի հետ․ Օլիվեյրան բացել է խաղաքարտերը Մաքսիմ Գորկու՝ մեծ մտածողի հանրահայտ մտքերը Հանդիպում՝ Արտաշատի տարածաշրջանի հայրենակիցների հետ․ Նաիրի ՍարգսյանՏավուշի մարզի Արծվաբերդ գյուղում այրվել է բեռնատար ավտոմեքենա 36 ժամ ջուր չի լինելու ՀՀ ԱԳՆ-ն ցավակցություն է հայտնել Մյանմարում, Թաիլանդում և հարևան երկրներում երկրաշարժների դեպքով Շղթայական ավտովթար է տեղի ունեցել Դավիթ Բեկ փողոցում Արտակարգ դեպք՝ Լոռու մարզում. 37-ամյա երիտասարդ տղա է փրկվել Սիրելի' գյումրեցիներ, կոչ ենք անում առավելագույն ակտիվ մասնակցություն ցուցաբերել Գյումրու ընտրություններին․ Նաիրի Սարգսյան Սմբատ Լպուտյանը հյուրընկալել է Ֆրանկոֆոնիայի միջազգային շախմատային ասոցիացիայի նախագահին (ֆոտո) «Արարատ-Արմենիա» - «Փյունիկ»՝ 3:2 (տեսանյութ) ՀՀ-ի հետ գյուղատնտեսական ապրանքաշրջանառությունն աճել է 16,2%-ով. ՌԴ տնտեսական զարգացման նախարարություն 31-ամյա տղամարդը ծանոթացել է մի աղջկա հետ, ով իր մասնակցությամբ տեսանյութը չտարածելու համար պահանջել է գումար Ահազանգ․ Արմավիրի բանտի 59 խցում զոն նայողը ծեծում է դատապարտյալներին, հավաքագրում՝ գումարՄարտի 31-ին հայտնի կդառնա կենսաչափական փաստաթղթերը թողարկող ընկերության անունը Գյումրիում ձերբակալվածներից 5-ի նկատմամբ խափանման միջոց է կիրառվել վարչական հսկողությունը, 3-ի նկատմամբ՝ բացակայելու արգելքը «Սրանք միշտ են սուտասան եղե՞լ, թե՞ ՔՊ մտնելուց հետո են դառնում». Լեւոն Քոչարյան Փաշինյանն ընդունել է Rotary International կազմակերպության նախագահին Հովիկ Աղազարյանին մեղադրանք առաջադրվեց․ խափանման միջոց է ընտրվել ստորագրությամբ երկրից չբացակայելը «Եվրասիան» Մոսկվայում հավաքել է Եվրասիայի երկրներից պատմության ուսուցիչներին միջազգային «Պատմական ճշմարտություն» ֆորումինՏավուշի մարզում իրականացվել են հարկադիր քարաթափման աշխատանքներ Մյանմայում տեղի ունեցած ավերիչ երկրաշարժից 144 մարդու չի հաջողվել փրկել Ինչու են քաղաքացիները զեղծարարության զոհ դառնում․ IDBank-ի մեկնաբանությունը