«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ մարտի 28-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
Երևան քաղաքի՝
10:00-16:00 Նորք Մարաշ՝ Նորք 19/5, 19/7 շենքեր և 122-152, 151-173 առանձնատներ, Նորք 1-ին նրբանցք 1-27, 2-18 առանձնատներ, «Վաղարշ և Որդիներ Կոնցեռն» ՍՊԸ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, ՆորՆորք 6-րդ զանգ.՝ Լյուքսեմբուրգի փողոց մասնակի, Լյուքսեմբուրգի 1-ին և 2-րդ նրբանցքներ մասնակի, Գայի պողոտա մասնակի, թիվ 114 մսուր-մանկապարտեզ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-17:00 Սիլիկյան թաղ. 6, 7, 9, 11, 12, 13 փողոցներ մասնակի, Ծ.Իսակովի պող․ 52/1, 52/2, 52/3, 52/4 շենքեր և հարակից տարածքներ, Հալաբյան փ. 22Ա, 22Բ, 24, 26, 34 շենքեր, Ալիխանյան Եղբայրներ նրբ․ 5, 8 շենքեր, Սարկավագի փ. 36/4, 131/1, 131/2 շենքեր, Սարկավագի 3-րդ նրբ. 8/2 շենք, Աճառյան փ. 43/16 շենք, Կոմիտասի պող. 7-19 շենքեր, Վաղարշյան փ. 19-21 շենքեր, Ա.Խաչատրյան փ. 9-13 շենքեր, Գյուլբենկյան փ. 43 շենք, Էմինի փ. 121-148 առանձնատներ, Վերին Շենգավիթ 2 փողոց 1, 3, 5, 7/1, 7/2 շենքեր, Գարեգին Նժդեհի փ․ 23/6 շենք և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ, Վարդաշեն 12 փողոց 1-58 առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ, Նորք Մարաշ՝ Նորք 7-րդ փողոց 132-169 առանձնատներ, Նորք 9, 11, 13 փողոցների առանձնատներ, Դավիթ Բեկի փողոցի առանձնատներ, «Ընտանեկան», «Հյուրանոցների խումբ Մ-27», «ՊԱՄԳ» ՍՊԸ-ներ, «Յուքոմ», «Վիվա Արմենիա» ՓԲԸ-ներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, «Վելոֆիրմա» ՍՊԸ, Գր․ Լուսավորիչ փ․ 4/2 շենքի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,