11:00-13:00 Դիմիտրով, Մասիս, Բաղրամյան, Բուրաստան, Ազատավան, Բերքանուշ, Դալար և Մրգավան գյուղեր մասնակի,
10։00-14:00 Բջնի համայնք, «Վիվա Արմենիա», «Թիմ Տելեկոմ», «Յուքոմ» ընկերությունների բջջային օպերատորների կայաններ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11։00-16։30 Հրազդան քաղաք՝ Միկրոշրջան թաղամաս 53-65 շենքեր, Ջրառատ թաղամաս մասնակի, թիվ 9 դպրոց, թիվ 9 մանկապարտեզ և հարակից բաժանորդներ,
11:00-17:00 Աբովյան քաղաք՝ 4-րդ միկրոշրջան մասնակի, Մայակովսկի, Առինջ գյուղեր մասնակի, Քարաշամ և Թեղենիք համայնքներ, «Բժիշկներ», «Նաիրի», «Տրուդ», «Մարինե» այգեգործական ընկերություններ, «Վիվա Արմենիա», «Թիմ Տելեկոմ», «Յուքոմ» ընկերությունների բջջային օպերատորների կայաններ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նոր Գեղի գյուղ՝ Կոյուղի թաղամաս և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Արզնի համայնք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Բյուրեղավան քաղաքի ոչ բնակիչ-բաժանորդներ մասնակի, «Բյուրեղաշող», «Գոլդեն Ֆլաուեր», «Արզնի Էքսպրես», «Վյակ», «Էյ Էլ Թի», «Արզնի Գրուպ», «Լուսիմա», «Ե/Գ Առողջարան» ՍՊԸ-ներ, «Արզնի էսթետիկա» վիրաբուժության կենտրոն և սպա, Հանգստի գոտի, «Կ․ Պողոսյան» և «Ա․ Ահարոնյան» «Նարեկ 95» ԱՁ-ներ, Սեփականատերեր՝ «Մ․ Հարությունյան», «Նարեկ Առաքելյան», «Վ․ Մանուկյան», «Վ․ Հակոբյան», «Կոյուղի», «Մանո», «Սանատորիա»,«Խաչմերուկ», «Գետաշեն», «Սառնարան», «Գերեզմաններ» և «Գյուղապետարան» թաղամասեր,
11։00-16:30 Մադինա, Լեռնակերտ բնակավայրերն ամբողջությամբ, Ներքին Գետաշեն բնակավայր մասնակի,
12։00-16:00 Դիլիջան քաղաք՝ Սայաթ-Նովայի, Մխիթարյան, Հակոբջանյան, Թախտա, Թբիլիսյան խճուղի, Մյասնիկյան և Ուղանողական փողոցներ մասնակի, Թեղուտ գյուղ,
10:00-16:00 Անիի տարածաշրջանի՝ Բագրավան, Նոր Արթիկ և Խարկով գյուղեր։
Երևան է ժամանել Վիետնամի Ազգային ժողովի նախագահ Չան Թան Մանը Մինչև հիմա չի պարզվել Տիգրանին խnշտանգման ենթարկած ոստիկանների ինքնությունը․ փաստաբան Վեհափառը Գերմանիայի նախագահին խնդրել է Ադրբեջանում բարձրաձայնել Արցախի ժողովրդի արդար իրավունքների, Բաքվում պահվող հայերի ազատ արձակման, հայկական հոգևոր-մշակութային ժառանգության պահպանության հիմնախնդիրները Շուտով լայնածավալ հարձակում կսկսվի Իրանի վրա․ Channel 14 Անձրև, ամպրոպ․ օդի ջերմաստիճանը կնվազի Հունաստանում ջրհեղեղներ են․ փակվել են դպրոցները Դիտահորի գողացված կափարիչները հայտնաբերվել են. Արմավիրի համայնքային ոստիկանների բացահայտումը Ապրիլի 2-ին և 3-ին հարյուրավոր հասցեներում լույս չի լինելու Մութ նյութը փոխում է Երկիրը. գիտնականները բացահայտել են անսպասելի ազդեցություն Ջուր չի լինելու․ հասցեներ Գողություններ գերեզմանատնից ու ոչ միայն. Վաղարշապատի համայնքային ոստիկանների բացահայտումը Մհեր Ավետիսյանը հանդիպել է Առինջի, Բալահովիտի, Պտղնու և Մայակովսկու բնակիչների հետ Թրամփն ակտիվորեն շփվում է Ռուսաստանի և Ուկրաինայի հետ․ Սպիտակ տուն Ինքնաթիռը պտտվել է օվկիանոսի վրա այն բանից հետո, երբ ուղևորը փորձել է բացել ինքնաթիռի դուռը Բաքվի հայերի ջարդերը Երեկ Խոզնավարի ուղղությամբ կրկին կրակոցներ են հնչել Փարաքարում 3 ընտրական տեղամասերում ընտրական տեղամասերում քվեարկության արդյունքների վերահաշվարկն ավարտվել է Հայաստանում կանցկացվեն Վրաստանի մշակույթի օրեր Բախվել են «IVECO» բեռնատարը և «ՎԱԶ 2107»-ը, կա վիրավոր Վերաբացվում է հայկական արվեստի մշտական ցուցադրությունը Բայրամովը Եվրամիության ներկայացուցիչներին բողոքել է Հայաստանի Սահմանադրության և սպառազինության առնչությամբ Կինը դիմել է ոստիկանություն՝ հայտնի բժշկական կենտրոններից մեկի տնօրենը մի քանի անգամ սխալ վիրահատություն է կատարել Իսլանդիայի Ռեյկյանես թերակղզում հրաբուխ է ժայթքել Հայտնի են Հայաստանի պատանիերի շախմատի առաջնության մրցանակակիրները Միացյալ Նահանգները նոր պատժամիջոցներ է սահմանել Իրանի դեմ Հնդկաստանում ճայթուկների գործարանի պայթյունի հետևանքով առնվազն 18 մարդ է կյանքից զրկվել Գալա-համերգ. տոնելով անցած ուղին՝ ձգտումով դեպի նոր հորիզոններ Ռուբեն Վարդանյանի գործով Բաքվում այսօր հարցաքննվել են «տուժողներ», որոնք նրա հետ ծանոթ չեն «Երբեմն ես էլ եմ մտածում, որ ավելի հարմար կլիներ ընտրած լինեի այնպիսի մասնագիտություն, որ հստակ իմանայի իմ գրաֆիկը». Անահիտ Մանուկյան Իսրայելի ավիահարվածի հետևանքով Բեյրութում «Հեզբոլլահ»-ի պաշտոնյա է սպանվել Ոստան գյուղում՝ երկաթգծի հարևանությամբ, «Toyota C-HR»-ը բախվել է սյանը և բռնկվել Ավելացել են Հայաստանի պետական սահմանն ապօրինի հատելու դեպքերը Մեկ ժամանոց անձրևը Երևանում կրկին հեղեղումներ էր առաջացրել. քաղաքապետը բազմիցս խոսել էր լուծումների մասին (տեսանյութ) Աշխարհի ամենահարուստ մարդկանց նոր ցուցակը Մյանմայի երկրաշարժի զոհերի թիվը գերազանցել է 2700-ը Զեմֆիրան համերգով հանդես կգա Երևանում Այսօրվանից կփորձարկվի դեղերի փոխհատուցման նոր մեխանիզմ. ԱՆ Հայաստանի գավաթ․ «Փյունիկը» դուրս եկավ կիսաեզրափակիչ (տեսանյութ) ՀՀ-ում պետական սահմանն ապօրինի հատելու դեպքերի էական աճ է արձանագրվել. դատախազություն Դպրոցականների լողի անվճար ուսուցման ծրագիրը կիրականացվի ևս չորս մարզում Երթևեկության կազմակերպման փոփոխություն՝ Վաղարշյան փողոցում Սարի թաղում դանակաhարություն է եղել․ նոր մանրամասներ են հայտնի դարձել Թուրքիայի արտգործնախարարը կմեկնի Ֆրանսիա Այս խելահեղ տեմպի մեջ մեզ փորձում են հոգնեցնել ու հանձնել երկիրը․ Դավիթ ՍարգսյանԱդրբեջանը շատ ինտենսիվ պատրաստվում է «խաղաղության», հուսով եմ՝ ՀՀ իշխանությունները չեն շեղվի․ Տաթևիկ Հայրապետյան «Մենք ու գժական Մադրիդը». Մելիքյանների ճամփորդությունը Եվրոպայում Ամենահարուստ ռուսաստանցիների կարողությունը տարեսկզբից ավելացել է 11,572 մլրդ դոլարովՈւկրաինայում իրավիճակի կարգավորման հարցի քննարկումը ՌԴ-ի և ԱՄՆ-ի միջև բարդ է առաջ գնում. Կրեմլ «ՀայաՔվեի» դիտորդները պատրաստված են և գրագետ․ Արմեն Մանվելյան «Դու միակ մարդն ես, առանց ում մի վայրկյան չեմ պատկերացնում իմ կյանքը». Անի Երանյանի շնորհավորանքը՝ մայրիկի ծննդյան տարեդարձի առթիվ