Լույս չի լինելու Երեւանում եւ որոշ մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հունիսի 3-ին` պլանային եւ վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն.
10:30-13:30 Ավան` Քուչակ թաղ. 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 48, 49 շենքերը եւ հարակից հանրային բաժանորդները,
14:00-17:00 Իսահակյան թաղ. 3/1, 3/2, 5, 5/5, Հովհաննիսյան փ. 26/1, 26/2 շենքերը, թիվ 171 դպրոցը եւ հարակից հանրային բաժանորդները,
11:00-13:00 Բաղրամյան պող. 21, 23, Պռոշյան փ. 1 շենքերը եւ հարակից հանրային բաժանորդները, Գրիբոյեդով 1-ին նրբ. 11 շենքերը եւ 1-14 սեփական տները, Կոմիտասի պող. 54Բ շենքը եւ հարակից հանրային բաժանորդները,
«Արեւմուտք» մասնաճյուղ`
10:00-14:00 Արմավիր քաղաքի Բաղրամյան, Երեւանյան, Աբովյան, Հերացու, Հայրենյաց, Վերածննդի, ՄԱԿ-ի, Շինարարների փողոցները եւ Նորապատ գյուղը,
10:00-14:00 Վեդի քաղաքի Նանսենի փողոցը մասնակի, Մասիս քաղաքի 2-րդ, 3-րդ եւ Նոր թաղամասերը մասնակի, Դպրոցականներ փ. 1/2, 1/3, 1/5 եւ Ազատամարտիկներ փ. 11/1-11/6 սեփական տները, Շիրազի փ. 10, 29/7, 3/1 հանրային բաժանորդները,
10:30-13:30 Եղվարդ քաղաքի Հուշարձան թաղամասը եւ հարակից տարածքների հանրային բաժանորդները,
11:00-13:00 Ծովագյուղ գյուղը, Սեմյոնովկա գյուղի հեռուստակայանը, «Վան» հյուրանոցային համալիրը, «Թիվ 2-րդ հանգստյան տուն» եւ «Նորալուսին» հանգստի գոտիները, «ՄՄՄ ընդ Ռ» եւ «Ալիք» ընկերություններին պատկանող գազալցակայանները, «Արկադի-Արման» ընկերության բենզալցակայանը, հարակից արտադրական տարածքները եւ հանրային բաժանորդները,
11:00-15:00 Ճամբարակ քաղաքը մասնակի, թիվ 25836 զորամասը եւ հեռուստակենտրոնը,
12:00-13:00 Ստեփանավան եւ Տաշիր քաղաքները իրենց հարակից գյուղերով, Ածնի, Ապավեն, Սարչապետ, Պրիվոլնոյե գյուղերը, Աղքյորփու սահմանապահ ուղեկալը,
Սպառած էլեկտրաէներգիայի, անջատումների, Ձեր իրավունքներին կամ պարտականություններին վերաբերող, ինչպես նաեւ այլ հարցերի առնչությամբ կարող եք զանգահարել Երեւան քաղաքի բնակիչները 1-80 եւ 0 8000 0 180 եւ մարզերի բնակիչները 080000180 շուրջօրյա գործող հեռախոսահամարներով: