"Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր" փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ս/թ մարտի 30-ին` պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
09:00-15:00 Գրիբոյեդովի փ. 2, 4, Կոմիտասի պող. 52, 54/1 շենքերը և հարակից հանրային բաժանորդները,
10:00-16:00 Բաբաջանյան փ. 75, 79, 81, 83, 85, 87, Անդրանիկի փ. 158 շենքերը, Գոգոլի փ. 7/1-84 սեփական տները և հարակից հանրային բաժանորդները, ՀԱ Բ-2 թաղ. 1, 4, 5, 6, 7Ա, 40 շենքերը, Արեշ 4փ. 69-100; 8փ. 85-125; 12փ. 94-148, 146-192; 15փ. 1-34, 3, 5, 7, 9, 33-53 (կենտ), 52-58 (զույգ); 17փ. 1-31, 6-41; 19փ. 1-19; 35փ. 4-33; 37փ. 1-34; 41փ. 1-15; 43փ. 1-33; 45փ. 1-78, 6-40 սեփական տները, Արեշ 35փ. 127/1, 127/2, 127/3 շենքերը, Աթոյան փ. 109-141 (կենտ), 122-185 սեփական տները, Արցախի փ. 37, Մուրացան փ. 192, 165-231 հասցեները, Մուշական գյուղի ամառանոցները, Ավանեսովի 1փ. 1, 7/1, 7/2, 12, 14, 16; 4փ. 1, 3, 5 շենքերը, Խաղաղ Դոնի փ. 6, 10, 12 շենքերը, Ազատամարտիկների փ. 96-135 սեփական տները, Ազատամարտիկների 1, 2 նրբանցքների 1-15 սեփական տները, Էրեբունի փ. 20, 22 շենքերը (46-90բն.)
10:30-16:30 Թումանյան փ. 2, 2Ա, Իսահակյան փ. 34, 36, 38, 41, Մաշտոցի պող. 2, 4, 39, 41, 43, 45, 45Ա շենքերը և հարակից հանրային բաժանորդները, Գր.Լուսավորիչ փ. 17 շենքը, Նոր-Նորքի 1-ին զանգ.՝ Ջուղայի փ. 2, 4, 6, Նանսենի փ. 10, 12, 4/1, 19, 21, 21/1, 21/2, 21/3 շենքերը և հարակից հանրային բաժանորդները, Լվովյան փ. 8, 19, 21, 23, 25, 27, 29 շենքերը, Բաղյան փ. 2 շենքը և հարակից հանրային բաժանորդները, թիվ 238 մանկապարտեզը և հարակից հանրային բաժանորդները, թիվ 100 մանկապարտեզը, նախկին "Նորք" կինոթատրոնի շենքը և հարակից հանրային բաժանորդները, Նոր-Նորքի 8-րդ զանգ.՝ Մինսկի փ. 13, 14, 15, 37 շենքերը և հարակից հանրային բաժանորդները,