Ապրիլի 7-ին կհոսանքազրկվեն հետևյալ հասցեները
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ս/թ ապրիլի 7-ին` պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10:00-16:00 Անդրանիկի փ. 88, 94, 96, 98, 100, 102, 104 շենքերը, Լուկաշին 1, 2, 3 և Զոհրապի փողոցները, Ներքին Շենգավիթ 1/1, 1/2 հանրակացարանները, Աէրացիա 10-րդ բարաքը, Ս.Տարունցի նրբ. 3, 5, 7, 8, 9, 11 շենքերը, Տարունցի փ. 22, 24, 26 շենքերը, Սիսակյան փ. 18Ա, 18Բ, 18Վ, 20 շենքերը, Միրաքյան, Մարտիրոսյան, Ռ. Մելիքյան, Շահումյան 18, Ա.Սարգսյան փողոցները, Նուբարաշեն թաղամասը, Բելինսկի փ. 2-30 (զույգ), Միչուրինի փ. 12-24 (զույգ), Նեկրասովի փ. 1-4, Ս.Դավթի փ. 45-49 սեփական տները, Անդրֆեդերացիա փ. 89-129, Երկաթգծի փ. 29 հասցեները,
10:30-16:30 Նոր-Նորքի 2-րդ զանգ՝. Մոլդովական փ. 50, 50/1, 50/2, 50/4, 50/5, 54, 56, 58 շենքերը և հարակից հանրային բաժանորդները, Նոր-Նորքի 4-րդ զանգ.՝ Գյուլիքևխյան նրբ. 5 շենքը և հարակից հանրային բաժանորդները,
11:00-16:00 Նոր Արեշ 35փ. 4-33; 37փ. 1-34; 41փ. 1-15; 43փ. 1-33; 45փ. 1-70, 6-40 սեփական տները,
11:00-17:00 Իսրայելյան փ. 21,37 շենքերը և հարակից հանրային բաժանորդները, Նալբանդյան փ. 27/25, 29, 35/38, 90, 96, 98, Սայաթ-Նովա պող. 23, 25 շենքերը և հարակից հանրային բաժանորդները, Վարդանանց փ. 69-101 սեփական տները և 5Ա շենքը, Չարենցի 2-րդ նրբանցքի 1-17 սեփական տները և հարակից հանրային բաժանորդները,