Երևանում ու 3 մարզում էլեկտրաէներգիայի պլանային անջատումներ կլինեն
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ս/թ ապրիլի 18-ին` պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10:00-16:00 Բաբաջանյան փ. 7, 9, 15, 19, Րաֆֆու փ. 87, 89 շենքերը, Լուկաշին 1, 2, 3, 4, 5, 6 փողոցները, Զոհրապի և Կողբի 1-ին փողոցները, Արեշ 4փ. 69-100; 8փ. 45-86; 15փ. 1-34, 17-43; 17փ. 1-31; 22փ. 67-117; 27փ. 16-57; 34փ. 1-46; 36փ. 17-30 սեփական տները, Արեշ 12փ. 99, 99/1, 14փ. 38Ա; 15փ. 1, 3, 5, 7, 9 շենքերը, Բելինսկու փ. 2-30 (զույգ), Միչուրինի փ. 12-24 (զույգ), Նեկրասովի փ. 1-14, Ս.Դավիթի փ. 45-49 սեփական տները, Բուռնազյան փ. 1-33 սեփական տները, Գլինկայի փ. 19, 21, 23 շենքերը, Լիսինյան փ. 1-20 սեփական տները և 2, 4, 14 շենքերը, Անդրֆեդերացիայի 1փ. 4-21 սեփական տները, Երկաթգծի փ. 28, 30 և Տիգրան Մեծի պող. 69, 69Ա, 71 շենքերը, Արցախի փ. 37 հասցեն, Մուրացան փ. 192 շենքը և 165-231 սեփական տները, Էրեբունի փ. 14, 20, 22, Ազատամարտիկների փ. 96-135 սեփական տները, Ազատամարտիկների 1, 2 նրբանցքների 1-15 սեփական տները, Դիմիտրովի փ. 121-153 սեփական տները և 3-րդ և 4-րդ նրբանցքները,
10:30-16:30 Թումանյան փ. 39, 40, 42, Մոսկովյան փ. 37 շենքերը և հարակից հանրային բաժանորդները, Սարյան փ. 16, 18, 20 շենքերը և հարակից հանրային բաժանորդները, «Կիլիկիա» թաղամասը մասնակի 7 հարակից հանրային բաժանորդները, Նոր-Նորքի 1-ին զանգ.՝ Նանսենի փ. 9, 13, 15, 15/1 շենքերը և հարակից հանրային բաժանորդները, թիվ 2 մարզադպրոցը, Նոր-Նորքի 9-րդ զանգ.՝ Վիլնյուսի փ. 9, 11, 15, 17, 19, 21, 23, 53, 55, 55ա, 55բ, 57 բնակելի շենքերը, հարող տարածքների հանրային բաժանորդները; թիվ 120 մանկապարտեզը և հարակից հանրային բաժանորդները,
11:00-13:00 Շահսուվարյան փ. 3, 4, 5, 6, 8Ա, Շիրվանզադե փ. 3, 5, 7, 9, 10, 11 շենքերը և հարակից հանրային բաժանորդները,
11:00-17:00 Կ.Ուլնեցի 1-ին փակ. 1, 3, 4, 5, 6 շենքերը, Պ.Սևակ փ. 2 շենքը, Քանաքեռ 7փ. 15-52; 6փ. 1-ին նրբանցքի սեփական տները, Զ.Քանաքեռցի փ. 1-16; 1-ին նրբ. 1-6ա; 2-րդ նրբ. 1-6ա սեփական տները, թիվ 127 դպրոցը և հարակից հանրային բաժանորդները,
14:00-17:00 Ավան՝ ՆԳՆ բժշկական վարչության հոսպիտալը, Մարիամ Աստվածածնի փողոցի սեփական տները և հարակից հանրային բաժանորդները,
10։00-11։00 Մասիս քաղաքի Մասիս կայարան թաղամասը մասնակի,
10։00-12։00 Մասիս քաղաքի Հանրապետության, Երևանյան, Ազատամարտիկների, թիվ 3-10 փողոցները մասնակի, 6-րդ, 7-րդ և 9-րդ նրբանցքները մասնակի,