Վրաերթ Երևանում. «Գնունի» շուկայի մոտ 45-ամյա կին վարորդը Nissan-ով վրաերթի է ենթարկել 2 հետիոտնի, ովքեր փողոցը հատել են հետիոտնի համար նախատեսված վայրով.
Այսօր՝ հունիսի 13-ին, վրաերթ է տեղի ունեցել Երևանում: Ժամը 20:30-ի սահմաններում Ալեք Մանուկյան և Վարդանանց փողոցների խաչմերուկում՝ «Գնունի» շուկայի մոտ, Երևան քաղաքի Նարեկացի թաղամասի բնակիչ, 45-ամյա Արմինե Կիրակոսյանը իր վարած Nissan X-Trail մակնիշի 35 AP 085 համարանիշի ավտոմեքենայով վրաերթի է ենթակել փողոցը թույլատրված տեղով հատող 2 կին հետիոտնի: Ինչպես հայտնում է ֆոտոլրագրող Գագիկ Շամշյանը, վարորդը փախուստի չի դիմել, տեղում առաջին բուժօգնություն է ցուցաբերվել հետիոտներին, այնուհետև շտապօգնության մեքենայով տեղափոխվել են Թիվ 1 համալսարանական հիվանդանոց: Դեպքի վայր են ժամանել Ճանապարհային ոստիկանության 1-ին սպայական գումարտակի ծառայողները: