Հոսանքազրկումներ կլինեն հետևյալ հասցեներում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ս/թ հունիսի 19-ին` պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10:00-16:00 Նորք Մարաշ համայնքի՝ Դ.Բեկի փ. 111/1 սեփական տունը, Նորքի 17փ. 1-ին նրբանցքի սեփական տները, Խորենացի փ. 44-52, 58, 60, 211, 215, 217, 219, 221; 2-րդ նրբ. 96, Որմնադիրների 2-րդ նրբ. 15-76 սեփական տները, Խորենացի փ. 72, Տիգրան Մեծի պող. 4/1, 24, 31Ա, 33, 36, 37, 36Բ, 36Գ, 40, 40Բ շենքերը, Արշակունյաց պող. 13, 25 սեփական տները, և 26 շենքը, Արշակունյաց 1-ին նրբանցքի սեփական տները; 2-րդ նրբ. 1, 2, 24, 4-40, 33-43, 49Ա սեփական տները, Մուրացան փ. 4-36, Նեկրասով փ. 3-33, Սուվորովի փ. 9-33 սեփական տները, Ս.Դավիթի փ. 13 շենքը և 25-43 սեփական տները, Արեշ 8փ. 45-86; 15փ. 17-43; 19փ. 24-32; 22փ. 13-64; 24փ. 31-54; 26փ. 36, 38, 77-106; 27փ. 16-57; 34փ. 1-46, 69-108; 35փ. 4-33; 36փ. 17-30; 37փ. 1-34; 41/1փ. 2-17; 43փ. 1-33; 45փ. 6-40 սեփական տները, Արեշ 35փ. 127/1, 127/2, 127/3 շենքերը, Վարդաշեն 12 փողոցը, Գորվետկա փ. 4, Չելյուսկինցիների փ. 1-58 սեփական տները, Դիմիտրով 1-ին նրբ. 10-15 սեփական տները, Դիմիտրով 3, 4, 5 նրբանցքների 19-41 սեփական տները, Էրեբունի փ. 22 շենքի (1-45բն.), 24, 26 շենքերը, Նար-Դոսի փ. 36, 36Ա, Քրիստափորի փ. 7-49 սեփական տները, Ավանեսովի 1փ. 1, 7/1, 7/2, 12, 14, 16; 4փ. 1, 3, 5, Խաղաղ Դոնի փ. 6, 10, 12 շենքերը,
10:30-16:30 Սարի Թաղ 17-24 փողոցները մասնակի և հարակից հանրային բաժանորդները, Աբովյան փ. 3/2, 5/1, Թումանյան փ. 19, 21, 21/1, 21/4, Տերյան փ. 18, 20, 24, 28, 30, 32 շենքերը և հարակից հանրային բաժանորդները, Արամի փ. 48 շենքը և հարակից հանրային բաժանորդները, Պուշկինի փ. 15, 15ա, 21 և 21/3 շենքերը և հարակից հանրային բաժանորդները,