Հունիսի 26-ին Երևանի և մարզերի որոշ բնակավայրեր կհոսանքազրկվեն
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ս/թ հունիսի 26-ին` պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10:00-16:00 Հաղթանակ 1, 3-9, 11 փողոցները, Բաշինջաղյան փ. 159, 159/1, 161, 163 շենքերը, Խորենացի փ. 72 շենքի 1-ին մուտքը, Խորենացի փ. 44-52, 58, 60, 211, 215, 217, 219, 221; 2-րդ նրբ. 96, Որմնադիրների 2-րդ նրբ. 15-76 սեփական տները, Տիգրան Մեծի պող. 4/1, 24, 31Ա, 33, 36, 36Բ, 36Գ, 37, Արշակունյաց պող. 13, 25 սեփական տները և 26 շենքը, Արշակունյաց 1-ին նրբանցքը և 2-րդ նրբ. 1, 3, 24, 49Ա, 4-40, 33-43 սեփական տները, Մուրացանի փ. 4-36, Նեկրասովի փ. 3-33 սեփական տները, Ս.Դավիթի փ. 13 շենքը և 25-43 սեփական տները, Սուվորովի փ. 9-33 սեփական տները, Արեշ 8փ. 45-86; 15փ. 17-43; 19փ. 24-32; 22փ. 13-64; 24փ. 31-54; 25փ. 1-21, 10-31; 26փ. 36, 38, 77-106; 27փ. 1-35, 28փ. 18-45; 29փ. 1-25; 30փ. 25-48; 34փ. 34-84, 69-108; 35փ. 4-33; 36փ. 27-58; 37փ. 1-34; 41/1փ. 2-17; 43փ. 1-33; 45փ. 6-40 սեփական տները, Արեշ 12փ. 99, 99/1; 14փ. 38Ա շենքերը, Վարդաշեն 12 փողոցը, Գորվետկայի 4, Չելյուսկինցիների փ. 1-58 սեփական տները, Դիմիտրովի 1-ին նրբ. 10-15 սեփական տները, Դիմիտրովի 3, 4, 5 նրբանցքների 19-41 սեփական տները, Էրեբունի փ. 14 շենքը; 22 շենքի 1-45 բնակարանները և 24, 26 շենքերը, Ավանեսովի 1փ. 7, 18, 20, 22, 24, 26; 2փ. 4, 6, 8, 8/1 շենքեը, Խաղաղ Դոնի փ. 4 շենքը,
10:30-16:30 Սարի Թաղ 6-10 շարքերը մասնակի և հարակից հանրային բաժանորդները, Հյուսիսային պող. 1, 4 և 6 շենքերը և հարակից հանրային բաժանորդները, Արամի փ. 48 շենքը և հարակից հանրային բաժանորդները, Արամի փ. 2/5 Նալբանդյան փ. 7/1, Աբովյան փ. 4/3 շենքերը և հարակից հանրային բաժանորդները,