Լույս չի լինելու Երեւանում եւ 6 մարզերում, այդ թվում բջջային կայաններում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ս/թ օգոստոսի 24-ին պլանային եւ վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար որոշ տարածքներ կհոսանքազրկվեն։
Երեւան
10:00-16:00 Իսակովի պողոտան, Բաշինջաղյան փ. 198, Նար Դոսի փ. 36, 36Ա շենքերը եւ 39-51 սեփական տները, 1-ին նրբանցքի 43-75, Խորենացի փ. 43 Ա,Բ, 45 Ա,Բ շենքերը եւ 47շենքի 6-ից-8-րդ մուտքերը, Տիգրան Մեծ պող. 4/1, 36, 36Բ, 36Գ, 53, 59, 59Ա շենքերը եւ 2-րդ փակուղու 6-8 սեփական տները, Զավարյան փ. 1, 1Ա շենքերը, Խաղաղ Դոն փ. 31շենքի 1-ին, 2-րդ, 4-րդ մուտքերը, Նոր Արեշ 19փ. 24-32, 25փ. 1-31, 26փ. 77-106, 27փ. 1-35, 28փ. 18-45, 29փ. 1-25, 30փ. 25-48, 34փ. 34-108, 36փ. 27-58, 41փ. 1-15, 45փ. 1-78 սեփական տները, Խորենացի փ. 49, 101-107 (կենտ), 2-րդ փակ. 17-30 սեփական տները, Ծխախոտագործների փ. 62-68 (զույգ), Օստրովսկի փ. 1-95 սեփական տները, Դիմիտրով փ. 3-ից-5-րդ նրբանցքների 19-41 սեփական տները,
10:30-16:30 Բրյուսովի թաղամասի 56, 57, 63-67, 71 բնակելի շենքերը, Մխիթար Միաբանության դպրոցի շենքը եւ հարակից տարածքի հանրային բաժանորդները, Աէրացիայի փ. 1-59, Վերֆելի փ. 27-39 սեփական տները, Նար Դոսի փ. 73Ա, 75, Կողբացու փ. 30, Տերյան փ. 1, 3Ա բնակելի շենքերը եւ հարակից հանրային բաժանորդները,
Սարի թաղ 3-8-րդ փողոցները՝ մասնակի, Սարի թաղ 13-րդ փ. 4-37, 15-րդ փ. 20-51, 19-րդ փ. 11-40, 21-րդ փ. 7-38 սեփական տները եւ հանրային բաժանորդները,
11:00-13:00 Գյուլբենկյան փ. 43 շենքը, Զ.Քանաքեռցի փ.1-32 սեփական տները եւ հարակից հանրային բաժանորդները, Երկաթուղայինների 5-9 փողոցները,