Երևան քաղաքի ՀՀԿ տարածքային կազմակերպության աշխատանքները համակարգող Տարոն Մարգարյանը կարևորեց կուսակցության յուրաքանչյուր անդամի հետ տարվող աշխատանքները
SOCIETYՀԿ կենտրոնական գրասենյակում տեղի ունեցավ կուսակցության Երևանի տարածքային կազմակերպությունների խորհուրդների նախագահների հաշվետվությունները ՀՀԿ գործադիր մարմնին:
Խորհրդակցությանը ներկա էին ՀՀԿ գործադիր մարմնի անդամ, Երևանի ՀՀԿ տարածքային կազմակերպության աշխատանքները համակարգող, Երևանի քաղաքապետ Տարոն Մարգարյանը, ՀՀԿ գործադիր մարմնի անդամ, ՀՀԿ նախագահի տեղակալ, ՀՀԿ ավագների խորհրդի նախագահ Գալուստ Սահակյանը, ՀՀԿ գործադիր մարմնի անդամ, ՀՀԿ կազմակերպչական հանձնաժողովի նախագահ Ռուբեն Թադևոսյանը:
Երևան քաղաքի ՀՀԿ տարածքային կազմակերպության աշխատանքները համակարգող Տարոն Մարգարյանը ՀՀԿ Երևանի տարածքային կազմակերպությունների խորհուրդների նախագահների հետ զրույցում կարևորեց կուսակցության յուրաքանչյուր անդամի հետ տարվող աշխատանքները ու հասարակական ակտիվ գործունեությունը:
Հանդիպման վերջում խորհրդակցության մասնակիցները քննարկել են նաև 2018թ. անելիքներն ու առաջիկա աշխատանքային ծրագրերը: