Էլեկտրաէներգիայի պլանային անջատումներ Երեւանում եւ հինգ մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ս/թ հունիսի 4-ին պլանային եւ վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10:00-16:00 Բակունցի փ. 1 շենքը եւ 1-18 սեփական տները, Խաչատրյան փ. 1-19 սեփական տները եւ 2Ա, 4 շենքերը, Կալնեցի փ. 8, 8/2 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Մամիկոնյանց փ. 19, 47, 47/1, 49/1 41, 43, 45, 54, 54/1, 56, 56/2, 56Ա, 58, 58Ա շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Մամիկոնյանց փ. 1-ին նրբ. 1-9 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, թիվ 38 մանկապարտեզը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Գրիբոյեդովի 4-րդ նրբ. 2-36 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Վրացական փ. 21/1, 21/2 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Կոմիտասի պող. 39, 41 շենքերը, «ՎՏԲ-Հայաստան բանկ» ընկերությունը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Հաղթանակ 1, 2, 3, 5 փողոցները, Լուկաշին փողոցը եւ Նոյ թաղամասը,
10:00-16:00 Վարդանանց փ. 93-127 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Վարդանանց փ. 26, 26/1 շենքերը, Վրացյան փ. 86, 86/2 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,