Հունիսի 14, 18:00-ին #ՖուտբոլԿա: Մեկնարկում է Աշխարհի առաջնությունը և առաջին խաղը՝ Ռուսաստան- Սաուդիան Արաբիա, դիտելու ենք VivaroBet-իհետ միասին՝ «Երևան»տանավաճառում, Dilijanգարեջրով: Ի դեպ, առաջին 200 հյուրերը կստանան անվճար գարեջուր: Նույն գարեջրից անվճար կստանա նաև VivaroBetկայքում տեղում գրանցվող ցանկացած հյուր:
Բայց սա դեռ ամենը չէ. լինելու են բազմաթիվ խաղարկություններ և՛ խաղից առաջ, և՛ խաղի ընդմիջման ժամանակ: Դե իսկ «Դուխով համերգն» էլ՝ անպակաս:
Խաղարկություննե՞ր: Խաղարկություններ:
Այո՛, խաղարկություններ: VivaroBet-ը խաղարկելու է 10 հատ 10.000 դրամ և 50 #ՖուտբոլԿա շապիկ: Երևան տոնավաճառն իր հերթին պատրաստել է 10.000 դրամի նվեր քարտեր, իսկ Dilijan գարեջուրն էլ տոնավաճառի մուտքի մոտ բաժանելու է բաժակի տակդիրներ, որոնք կարող եք փոխանակել մեկ բաժակ լցնովի գարեջրով: Գարեջուր գնող հյուրերի համար նույնպես անակնկալ կա. դուք կստանաք մեկ բիրքոյին գնած յուրաքանչյուր գարեջրի համար: Իսկ եթե որոշեք տեղում գրանցվել beercoin.am կայքում, ապա մեկ բաժակ լցնովի Դիլիջան գարեջրի հետ միասին կստանաք նաև մեկ beercoin: Այնպես, որ ցանկացած դեպքում էլ շահողը հենց դուք եք լինելու:
Համե՞րգ: Համերգ:
Եվ վերջապես, ԱԱ-ի մեկնարկային խաղը դիտելուց հետո կարող եք մասնակցել «Դուխով համերգին»: Այստեղ ձեզ համար լայնափում ընդգրկվել են Դեցլը, DJ Kan-ը (Black Star),Արման Փահլևանյանը, Բագրատ Բիթմեն Տերտերյանը և Հայկ Կարապետյանը: Նրանք էլ խոստանում են անել հնարավոր ամեն բան, որպեսզի երաժշտությունն էլ ավելի ոգևորի ֆուտբոլի մեծ երկրպագուներին:
Իսկ հիմա ամենակարևորը՝ մուտքն ԱԶԱՏ է: Կհանդիպենք: