Երևանում և 6 մարզում այսօր էլեկտրաէներգիայի պլանային անջատումներ կլինեն
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ս.թ. սեպտեմբերի 26-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
Երևան քաղաքի՝
10։00-16։00 Դավիթ Անհաղթի փ. 19, 19ա շենքերը, Ուլնեցի փ. 62, 62/1 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Դավթաշեն 1-ին թաղ. 4, 5, 6, 7 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Դավթաշեն 4-րդ թաղ. 20, 21, 22, 23, 25/1, 26, 27, 29, 30, 31 շենքերը, Արարատյան 2-րդ զանգ. 4, 1, 2 շենքերը, Բելինսկի փ. 2-30 (զույգ) սեփական տները, Միչուրինի փ. 12-24 (զույգ) սեփական տները, Նեկրասովի փ. 1-4 սեփական տները, Սասունցի Դավթի փ. 25-43, 45-49 սեփական տները, Արեշ 8փ. 1-41; 11փ. 26-50 սեփական տները, Մուրացան փ. 4-36, 121, 123, 147, 149 սեփական տները, Նեկրասովի փ. 3-33 սեփական տները, Սուվորովի փ. 9-33 սեփական տները, Արշակունյաց պող. 1, 3, 3Ա շենքերը,
10։30-16։30 Նոր-Նորքի 2-րդ զանգ.՝ Դավիթ Մալյան փ. 1, 2, 3, 7 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Աբովյան փ. 30, 32, 34, 34ա, 36 շենքերը, Մոսկովյան փ. 7, 9 շենքերը, Սայաթ-Նովա նրբանցքի 76-84 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Սարյան փ. 19, 21, 25 շենքերը, Արամի փ. 88, 90, 92 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները Քաջազնունի փ. 3 շենքը, Վրացյան փ. 84/1, 86, 86/7 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Խորենացի փ. 6-12 շենքերը, Մաշտոցի պող. 6 շենքը, Զաքյան փ. 6 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Արշակունյաց պող. 18/1-18/4 շենքերը, Բրյուսովի փ. 19, 21, 23, 48, 54 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11։00-16։00 Նուբարաշեն 11փ. 2, 3, 19, 20, 21, 22, 23 շենքերը,
11։00-17։00 թիվ 9 պոլիկլինիկան, Շիրակի փ. 30 շենքը, Կարմիր Բլուր փ. 2 շենքը, Արտաշիսյան փ. 41 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Արտաշիսյան 3-րդ նրբանցքի սեփական տները, Հովհաննիսյան փ. 4 շենքը, Մակ-Վարդի 3 փողոցի սեփական տունը, թիվ 141 մանկապարտեզը, Շիրակի փ. 13, 15, 17 շենքերը և օժանդակ տնտեսությունները, Չեխովի փ. 18, Բագրատունյաց փ. 7, 11, 11ա շենքերը, թիվ 5 բժշկական միավորումը, Արշակունյաց պող. 45, 47, 49 շենքերը, Գարեգին Նժդեհի փ. 28, 30, 30/1, 30/2 շենքերը, Մանանդյան փ. 22, 13, 15 շենքերը, թիվ 66 դպրոցը, Աղբյուր Սերոբի փ. 2ա, 3, 13 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ռուբինյանց փ. 2/3, 4, 4ա, 6 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Սոսեի փ. 28/2 շենքը, «Սոսե-28» համատիրությունը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Կոմիտաս պող. 37 շենքը, «Մյուդ» ՍՊԸ-ն և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, թիվ 36 դպրոցը, Վրացական փ. 15, 17 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,