Ինչպես մեկ ամսվա ընթացքում ազատվել արյան շաքարից, խոլեստերինից,լիպիդներից և տրիգլիցիրիդներից .Միայն մեկ բաղադրիչը բավարար է
Մի քանի ամիս առաջ ուսանողը զարմանքից քարացավ,երբ բժիշկը ցույց տվեց այցելուի  արյան անալիզների պատասխանները:Իսկ ավելի հանգամանորեն,նրան ապշեցրեցին արյան մեջ խոլեստերինի,շաքարի, լիպիդների և տրիգլիցերիդների  չափազանց բարձր մակարդակը:
Ուսանողն ապշած էր,որ կարելի է ունենալ արյան նման ցուցանիշներ և ողջ մնալ:
Այս պատմության մեջ ապշեցուցիչն այն է,որ այս ցուցանիշներով հիվանդը հենց ինքը պրոֆեսորն էր:
Այնուհետև պրոֆեսորը նրան պարզեց ևս մի թուղթ և խորհուրդ տվեց կարդալ այն՝համեմատելով նախորդ ցուցանիշների հետ:
2-րդ թղթի ցուցանիշները գերազանց էին:Ըստ այդ ցուցանիշների պրոֆեսորը բացարձակ առողջ էր,իսկ ցուցանիշները նորմային մոտ էին:
Երբ ուսանողը համեմատեց պատասխանների ամսաթվերը,տեսավ,որ տարբերությունն ընդամենը մեկ ամիս է:
Ավելորդ է ասել,որ նա ապշած էր:Պրոֆեսորը բացատրեց նրան,որ պատճառը իր բժշկի խորհուրդ տված բուժումն էր,որի մի քանի կուրսից հետո նման արդյունք էր ստացվել:
Բժիշկն ավելացնրեց,որ բուժման կուրսը պետք է անցկացնել տարին մեկ անգամ:Եթե ցուցանիշները վատ են,ապա կարելի է բուժման կուրսը կրկնել:
Գաղտնի բաղադրատոմս
Այս հրաշք բաղադրատոմսը պարունակում է ընդամենը 2 սովորական բաղադրիչ՝դդում և ջուր:
100գ. թարմ դդումը մանրացնել և ավելացնել 100-150գ. ջուր,հարել բլենդերով:Ստացվում է համասեռ մասսա:Ստացված խառնուրդը խմել առավոտյան սոված փորին մեկ ամիս շարունակ:Անհրաժեշտ է կատարել արյան հետազոտություն և՛ բուժումից առաջ և՛ բուժումից հետո:
Քանի որ այս բաղադրատոմսը պարունակում է միայն բնական բաղադրիչներ,այն լիովին անվնաս է և որևէ հետևանք չի ունենում: