5000 տարվա պատմություն ունեցող բաղադրատոմս․ օգտագործեք այն 5 տարին մեկ և հրաժեշտ տվեք բոլոր հիվանդություններին
Դեռ 1972 թվականից այս անհավանական բաղադրատոմսը հայտնաբերվել է հին տիբեթական վանքերից մեկում։ Այս բաղադրատոմսի մասին ամենահետաքրքիր փաստն այն է, որ այն արդեն 5000 տարվա պատմություն ունի։
Բացի այդ՝ այս միջոցը պահանջում է հատուկ զգուշություն, քանի որ շատ հզոր է։ Մասնագետների խոսքով՝ այս բաղադրատոմսը պետք է օգտագործել 5 տարին մեկ անգամ։
Սխտորը համարվում է այս բնական դեղամիջոցի գլխավոր բաղադրիչը։ Ալիցինը, որը պարունակում է սխտորը, օժտված է հակաբակտերիալ ազդեցությամբ, և այն հրաշալի աշխատում է վիրուսների, սնկերի և մակաբույծների դեպքում։
Համարվում է, որ այս բնական միջոցը բուժում է աթերոսկլերոզը, թոքերի հիվանդությունները, իմպոտենցիան, սինուսիտը, հիպերտոնիան, արթրիտը, ռևմատիզմը, գաստրիտը, թութքը և այլն։ Ոմանք հաստատում են, որ այն պարունակում է նյութեր, որոնք օգնում են ազատվել ավելորդ քաշից, բուժում են վատ տեսողությունը և ականջների խնդիրները և բարելավում նյութափոխանակությունը։
Այս բաղադրատոմսի համար ձեզ անհրաժեշտ է 350 գրամ սխտոր և 200 մլ 95%-անոց սպիրտ։
Մանրացրեք սխտորը և խառնեք սպիրտի հետ։ Լցրեք խառնուրդն ապակե շշի մեջ։ 10 օր անց թրմեք հեղուկը և ետ լցրեք շշի մեջ։ Պահպանեք սառնարանում ևս 2 օր։
Մի օգտագործեք խառնուրդը 12 օրից ավելի։ Ավելացրեք մի քանի կաթիլ ջրի բաժակի մեջ և խմեք մինչև սնունդ օգտագործելը։ Վերցրեք 1 կաթիլ նախաճաշելուց առաջ, 2՝ ճաշելուց առաջ և 3 կաթիլ՝ դեղամիջոցն ընթրելուց առաջ։
Զգուշացում. ցանկացած առողջական խնդրի դեպքում դիմեք բժշկի, մի զբաղվեք ինքնաբուժությամբ: Ժողովրդական միջոցներ կիրառելուց առաջ խորհրդակցեք մասնագետի հետ, այլապես կարող եք վնասել ձեր առողջությունը: