Թեստ. Մարդը գտնվում է տան ներսո՞ւմ, թե՞ դրսում. Ձեր պատասխանը կբացահայտի ձեր անհատականությունը
Նայեք պատկերին. մարդը գտնվում է տան ներսո՞ւմ, թե՞ դրսում: Այստեղ սխալ կամ ճիշտ պատասխան չկա: Պարզապես այն բացահայտում է ձեր անհատականությունը:
Ներսում Սա նշանակում է, որ դուք շատ հանգիստ անձնավորություն եք, որը միշտ խուսափում է կոնֆլիկտներից: Դուք գերադասում եք գտնել միջոց, որ բոլոր մարդիկ կարողանային մերվել իրար հետ:
Ձեր բնավորությունը բավականին բարդ է, ոչ բոլորը կհասկանան ձեզ: Ահա, թե ինչու եք դուք երբեմն ձեզ վատ զգում ընկերական շրջապատում և հաճախ խնդիրներ են ծագում շրջապատի հետ: Երբեմն դուք առանձնանում եք ձեր խորաթափանցությամբ, հասարակ բարի արարքների օգնությամբ: Ձեզ ճանաչող մարդիկ գնահատում են այդ գիծը:
Դրսում Դուք ամենից շատ գնահատում եք ազնվությունն ու շիտակությունը: դուք չեք մտածում, թե ինչ կմտածեն ձեր արարքների մասին ուրիշները: Միգուցե դուք այժմ չեք գիտակցում դա, բայց ձեր ընկերների մեջ կան թշնամիներ, որը  դուք ժամանակին կհասկանաք:
Դուք գիտեք ինչպես փոխանցել ձեր մտքերը, գաղափարներն ու զգացմունքներն ուրիշներին:
Դուք չեք սիրում որևէ մեկից կախում ունենալ և ամեն ինչ անում եք ինքնուրույն, քանի որ գտնում եք, որ այդպես կհասնեք լավագույն արդյունքի: Դուք շատ ինքնատիպ և ստեղծագործական անձնավորություն եք: Դուք հումորի անփոխարինելի զգացողություն ունեք: Ձեր սրամտությունը հաճախ է զվարճացնում ուրիշներին: Անգամ եթե նրանք չարացած են ձեր հանդեպ, դուք ստիպում եք նրանց ծիծաղել: Դա տրված է ձեզ ի ծնե և այդ մասին բոլորը գիտեն: Մանրուքները մեծ նշանակություն ունեն ձեզ համար: Դուք այն մարդկանցից եք, ովքեր մշտապես փորձում են հասկանալ մտերիմներին, բոլոր իրավիճակներում: